GIMOS SRL
Str. ADAMCLISI Nr. 2, Bl. CA3, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, 8700
CAEN 7430: Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
- CUI
- 9456117
- Reg. Com.
- J13/1038/1997
- Înființată
- 26 martie 1997
- Vechime
- 29 de ani, 6 luni
- Profit net 2025
- -296 lei
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Neplătitoare de TVA
- Înscrisă în RO e-Factura
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.05.1997
Rezumat
Pe scurt
GIMOS SRL (CUI 9456117) este o societate cu răspundere limitată activă din Constanța, înființată în 1997. Activitatea principală este Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN 7430).
În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 296 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 9456117
- Nr. Reg. Com.
- J13/1038/1997
- EUID
- ROONRC.J13/1038/1997
- Cod CAEN principal
- 7430 - Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
- Data înființării
- 26 martie 1997
- Vechime
- 29 de ani, 6 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. ADAMCLISI Nr. 2, Bl. CA3, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, 8700
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- RĂDULE••• AMA•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
-
Profit net 2025
+84,4% față de 2024-296 RON
2024: -1.899 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -296 lei
- Angajați
- -
2024
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -2 mii lei
- Angajați
- -
2023
- Cifra de afaceri
- 18 mii lei
- Profit net
- 545 lei
- Angajați
- -
2022
- Cifra de afaceri
- 20 mii lei
- Profit net
- 14 mii lei
- Angajați
- -
2021
- Cifra de afaceri
- 15 mii lei
- Profit net
- 10 mii lei
- Angajați
- -
2020
- Cifra de afaceri
- 10 mii lei
- Profit net
- 2 mii lei
- Angajați
- -
2019
- Cifra de afaceri
- 19 mii lei
- Profit net
- 11 mii lei
- Angajați
- -
2018
- Cifra de afaceri
- 13 mii lei
- Profit net
- 130 lei
- Angajați
- -
2017
- Cifra de afaceri
- 16 mii lei
- Profit net
- 15 mii lei
- Angajați
- -
2016
- Cifra de afaceri
- 14 mii lei
- Profit net
- 11 mii lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2025
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2022
Înscrierea în Registrul RO e-Factura
- 2017
Cel mai mare profit net din istoric
- 2008
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 1997
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/1038/1997.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre GIMOS SRL
Este GIMOS SRL activă?
Da. GIMOS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Ce profit a avut GIMOS SRL în 2025?
În 2025, GIMOS SRL a înregistrat o pierdere netă de 296 lei.
Ce activitate are GIMOS SRL?
Activitatea principală a GIMOS SRL este Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN 7430).
Unde are sediul GIMOS SRL?
GIMOS SRL are sediul social la adresa Str. ADAMCLISI Nr. 2, Bl. CA3, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Municipiul Constanța, Jud. Constanța, 8700.
GIMOS SRL este plătitoare de TVA?
Nu. GIMOS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
GIMOS SRL are datorii la ANAF?
Nu. GIMOS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre GIMOS SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].