DizolvareSNC

GIALTI - PADUCEL

Str. 1 Decembrie 1918, Bl. G5, Ap. 1, Mun. Galaţi, Jud. Galaţi

CUI
3656736
Reg. Com.
J17/678/1993
Înființată
10 martie 1993
Vechime
33 de ani, 7 luni

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • dizolvare
  • certificat de înmatriculare nepreschimbat în termenul legal

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.03.1993

Rezumat

Pe scurt

GIALTI - PADUCEL (CUI 3656736) este o societate în nume colectiv din Galați, înființată în 1993. Firma este în curs de dizolvare.

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
3656736
Nr. Reg. Com.
J17/678/1993
EUID
ROONRC.J17/678/1993
Data înființării
10 martie 1993
Vechime
33 de ani, 7 luni
Formă juridică
SNC
Adresă sediu
Str. 1 Decembrie 1918, Bl. G5, Ap. 1, Mun. Galaţi, Jud. Galaţi

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • PADU••• MA•••
  • R••• TI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009

  2. 2025

    Stări noi la ONRC

    Dizolvare; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009.

  3. Stări încheiate la ONRC

    Dizolvare; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009.

  4. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/678/1993, sub denumirea GIALTI - PADUCEL SNC.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GIALTI - PADUCEL

Este GIALTI - PADUCEL activă?

Nu. GIALTI - PADUCEL este în curs de dizolvare.

Unde are sediul GIALTI - PADUCEL?

GIALTI - PADUCEL are sediul social la adresa Str. 1 Decembrie 1918, Bl. G5, Ap. 1, Mun. Galați, Jud. Galați.

GIALTI - PADUCEL este plătitoare de TVA?

Nu. GIALTI - PADUCEL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

GIALTI - PADUCEL are datorii la ANAF?

Nu. GIALTI - PADUCEL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GIALTI - PADUCEL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].