Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GIAIMPEX SRL (CUI 17762230) este o societate cu răspundere limitată activă din Zalău, județul Sălaj, înființată în 2005. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,03 mil. lei (-19% față de 2024) și un profit net de 1.147 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.498.222 lei |
| 2017 | 1.230.772 lei |
| 2018 | 1.189.900 lei |
| 2019 | 1.379.469 lei |
| 2020 | 1.100.324 lei |
| 2021 | 1.990.238 lei |
| 2022 | 1.899.084 lei |
| 2023 | 1.591.195 lei |
| 2024 | 1.270.908 lei |
| 2025 | 1.033.483 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.033.483 | 1.270.908 | 1.591.195 | 1.899.084 | 1.990.238 | 1.100.324 | 1.379.469 | 1.189.900 | 1.230.772 | 1.498.222 |
| Profit net | 1.147 | 1.456 | 50.757 | 288.136 | 160.219 | -18.288 | 3.486 | 1.454 | -11.892 | 27.561 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Active imobilizate | 33.309 | 13.785 | 8.295 | 15.080 | 22.817 | 57.947 | 84.508 | 123.095 | 184.778 | 50.141 |
| Active circulante | 836.691 | 854.048 | 807.307 | 1.410.146 | 1.090.573 | 958.755 | 756.895 | 690.573 | 664.990 | 708.639 |
| Stocuri | 4.169 | 132 | - | - | 4.455 | 19.221 | 12.712 | 21.804 | 9.207 | 3.759 |
| Creanțe | 743.143 | 762.262 | 709.931 | 1.059.643 | 748.608 | 804.104 | 636.365 | 531.194 | 532.818 | 642.400 |
| Datorii | 759.851 | 758.831 | 708.056 | 824.356 | 750.657 | 814.187 | 575.420 | 557.993 | 595.540 | 448.755 |
| Capitaluri proprii | 110.149 | 109.002 | 107.546 | 600.870 | 362.733 | 202.515 | 265.983 | 263.947 | 280.300 | 310.025 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,10 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
87% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GIAIMPEX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GIAIMPEX SRL în 2025 a fost de 1.033.483 lei (1,03 mil. lei), în scădere cu 19% față de 2024.
În 2025, GIAIMPEX SRL a înregistrat un profit net de 1.147 lei.
Activitatea principală a GIAIMPEX SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
GIAIMPEX SRL are sediul social la adresa DEALULUI Nr. 13, Municipiul Zalău, Jud. Sălaj, 450161.
Da. GIAIMPEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GIAIMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].