ActivăSRL

GIADARCRIS SRL

Şos. FOCŞANI Nr. 146, Sat Muchea Com. Siliştea, Jud. Brăila, 817144

CAEN 5611: Restaurante

CUI
26488445
Reg. Com.
J2010000056097
Înființată
5 februarie 2010
Vechime
16 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
6 mii lei
Profit net 2025
579 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.02.2010

Rezumat

Pe scurt

GIADARCRIS SRL (CUI 26488445) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Muchea, comuna Siliștea, județul Brăila, înființată în 2010. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6.435 lei (+1,7% față de 2024) și un profit net de 579 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26488445
Nr. Reg. Com.
J2010000056097
EUID
ROONRC.J2010000056097
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
5 februarie 2010
Vechime
16 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Şos. FOCŞANI Nr. 146, Sat Muchea Com. Siliştea, Jud. Brăila, 817144

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GHEOR••• IO••• CĂTĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,7% față de 2024

6.435 RON

2024: 6.330 RON

025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 80.727 RONAnul 2017: 62.599 RONAnul 2018: 43.041 RONAnul 2019: 34.566 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 9.340 RONAnul 2024: 6.330 RONAnul 2025: 6.435 RON

Profit net 2025

+108,5% față de 2024

579 RON

2024: -6.835 RON

-40k-20k020k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -36.712 RONAnul 2017: 4.729 RONAnul 2018: -7.917 RONAnul 2019: -16.583 RONAnul 2020: -35 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 3.229 RONAnul 2024: -6.835 RONAnul 2025: 579 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    579 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -35 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
9%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,01Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 1,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
3.582%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

3.582% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2018

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brăila cu nr. J9/56/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GIADARCRIS SRL

Este GIADARCRIS SRL activă?

Da. GIADARCRIS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GIADARCRIS SRL?

Cifra de afaceri a GIADARCRIS SRL în 2025 a fost de 6.435 lei, în creștere cu 1,7% față de 2024.

Ce profit a avut GIADARCRIS SRL în 2025?

În 2025, GIADARCRIS SRL a înregistrat un profit net de 579 lei.

Ce activitate are GIADARCRIS SRL?

Activitatea principală a GIADARCRIS SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul GIADARCRIS SRL?

GIADARCRIS SRL are sediul social la adresa Șos. FOCȘANI Nr. 146, Sat Muchea Com. Siliștea, Jud. Brăila, 817144.

GIADARCRIS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. GIADARCRIS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

GIADARCRIS SRL are datorii la ANAF?

Nu. GIADARCRIS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GIADARCRIS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].