Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GI-PUR TECHNOLOGY SRL (CUI 37453477) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2017. Activitatea principală este Fabricarea altor produse din material plastic (CAEN 2226).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 670.745 lei (+1,2% față de 2024) și un profit net de 155.381 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 158.544 lei |
| 2018 | 367.771 lei |
| 2019 | 390.223 lei |
| 2020 | 387.879 lei |
| 2021 | 1.097.808 lei |
| 2022 | 1.071.054 lei |
| 2023 | 901.887 lei |
| 2024 | 662.491 lei |
| 2025 | 670.745 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 670.745 | 662.491 | 901.887 | 1.071.054 | 1.097.808 | 387.879 | 390.223 | 367.771 | 158.544 |
| Profit net | 155.381 | 10.431 | 163.715 | 261.792 | 363.747 | 1.530 | 64.802 | 92.128 | -47.791 |
| Număr mediu de angajați | 3 | - | 5 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 6 |
| Active imobilizate | 290.120 | 384.741 | 302.334 | 306.544 | 172.658 | 117.465 | 164.300 | 16.499 | - |
| Active circulante | 518.342 | 227.850 | 155.712 | 360.042 | 492.545 | 297.045 | 213.342 | 173.272 | 83.078 |
| Stocuri | 177.029 | 113.629 | 83.943 | 137.875 | 154.692 | 187.925 | 107.404 | 67.065 | 14.477 |
| Creanțe | 315.711 | 113.942 | 63.589 | 195.074 | 177.284 | 85.411 | 105.903 | 106.110 | 65.852 |
| Datorii | 631.297 | 580.620 | 221.628 | 307.395 | 282.164 | 347.764 | 311.880 | 144.634 | 130.069 |
| Capitaluri proprii | 166.772 | 11.391 | 226.466 | 352.830 | 376.039 | 67.292 | 65.762 | 45.137 | -46.991 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 82% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
78% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GI-PUR TECHNOLOGY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GI-PUR TECHNOLOGY SRL în 2025 a fost de 670.745 lei, în creștere cu 1,2% față de 2024.
În 2025, GI-PUR TECHNOLOGY SRL a înregistrat un profit net de 155.381 lei.
Activitatea principală a GI-PUR TECHNOLOGY SRL este Fabricarea altor produse din material plastic (CAEN 2226).
GI-PUR TECHNOLOGY SRL are sediul social la adresa MAREȘAL ALEXANDRU AVERESCU Nr. 70, Sc. A1, Et. IV, Ap. 12, CAMERA 2, Municipiul Timișoara, Jud. Timiș, 300766.
Da. GI-PUR TECHNOLOGY SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GI-PUR TECHNOLOGY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].