ActivăSRL

GHIOCA S.R.L.

Str. Ialomiţei Nr. -, Bl. I9, Sc. B, Et. 1, Ap. 25, Mun. Slobozia, Jud. Ialomiţa, 920005

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
15790188
Reg. Com.
J21/421/2003
Înființată
3 octombrie 2003
Vechime
23 de ani
Cifra de afaceri 2025
322 mii lei
Profit net 2025
-61 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.10.2003

Rezumat

Pe scurt

GHIOCA S.R.L. (CUI 15790188) este o societate cu răspundere limitată activă din Slobozia, județul Ialomița, înființată în 2003. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 322.488 lei (+95% față de 2024) și o pierdere netă de 61.486 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15790188
Nr. Reg. Com.
J21/421/2003
EUID
ROONRC.J21/421/2003
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
3 octombrie 2003
Vechime
23 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ialomiţei Nr. -, Bl. I9, Sc. B, Et. 1, Ap. 25, Mun. Slobozia, Jud. Ialomiţa, 920005

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GHI••• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+94,5% față de 2024

322.488 RON

2024: 165.796 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 142.205 RONAnul 2017: 192.625 RONAnul 2018: 218.020 RONAnul 2019: 285.196 RONAnul 2020: 258.595 RONAnul 2021: 310.231 RONAnul 2022: 155.397 RONAnul 2023: 232.649 RONAnul 2024: 165.796 RONAnul 2025: 322.488 RON

Profit net 2025

-19,6% față de 2024

-61.486 RON

2024: -51.397 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.557 RONAnul 2017: 9.440 RONAnul 2018: 10.190 RONAnul 2019: 34.943 RONAnul 2020: 11.877 RONAnul 2021: 63.773 RONAnul 2022: 2.425 RONAnul 2023: 35.592 RONAnul 2024: -51.397 RONAnul 2025: -61.486 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    322 mii lei
    Profit net
    -61 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    -51 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    233 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    155 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    310 mii lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    259 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    285 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    218 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    193 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    142 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-19%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 19,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,11Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,11 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
65%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

65% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/421/2003, sub denumirea GHIOCA SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GHIOCA S.R.L.

Este GHIOCA S.R.L. activă?

Da. GHIOCA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GHIOCA S.R.L.?

Cifra de afaceri a GHIOCA S.R.L. în 2025 a fost de 322.488 lei, în creștere cu 95% față de 2024.

Ce profit a avut GHIOCA S.R.L. în 2025?

În 2025, GHIOCA S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 61.486 lei.

Ce activitate are GHIOCA S.R.L.?

Activitatea principală a GHIOCA S.R.L. este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul GHIOCA S.R.L.?

GHIOCA S.R.L. are sediul social la adresa Str. Ialomiței Nr. -, Bl. I9, Sc. B, Et. 1, Ap. 25, Mun. Slobozia, Jud. Ialomița, 920005.

GHIOCA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. GHIOCA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

GHIOCA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. GHIOCA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GHIOCA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].