Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GHINISATI SRL (CUI 25379890) este o societate cu răspundere limitată din Petroșani, județul Hunedoara, înființată în 2009. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (CAEN 4931). Firma este în lichidare.
În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 800 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 963.759 lei |
| 2017 | 556.107 lei |
| 2018 | 363.901 lei |
| 2019 | 241.357 lei |
| 2020 | 190.188 lei |
| 2021 | 364.604 lei |
| 2022 | 350.971 lei |
| 2023 | 99.829 lei |
| 2024 | 61.958 lei |
| 2025 | - |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | 61.958 | 99.829 | 350.971 | 364.604 | 190.188 | 241.357 | 363.901 | 556.107 | 963.759 |
| Profit net | -800 | -4.632 | -405.718 | 57.216 | 11.572 | -181.373 | 12.958 | 110.936 | -124.244 | 4.535 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 2 | 6 | 8 | 6 | 5 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 385.709 | 385.709 | 394.915 | 867.415 | 867.415 | 867.415 | 867.415 | 870.394 | 485.071 | 544.746 |
| Active circulante | 171.523 | 169.849 | 223.331 | 270.679 | 275.946 | 559.014 | 505.816 | 564.793 | 311.309 | 372.833 |
| Stocuri | 247 | 1.597 | 2.293 | - | 7.782 | 141 | 84 | - | - | - |
| Creanțe | 171.239 | 161.394 | 219.022 | 216.877 | 214.756 | 506.399 | 503.878 | 563.782 | 311.201 | 265.800 |
| Datorii | 518.169 | 515.696 | 383.323 | 497.453 | 559.936 | 854.577 | 620.005 | 649.920 | 499.172 | 419.427 |
| Capitaluri proprii | 39.063 | 39.862 | 234.923 | 640.641 | 583.425 | 571.852 | 753.226 | 785.267 | 297.208 | 466.452 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 33% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
93% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. GHINISATI SRL este în lichidare.
În 2025, GHINISATI SRL a înregistrat o pierdere netă de 800 lei.
Activitatea principală a GHINISATI SRL este Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (CAEN 4931).
GHINISATI SRL are sediul social la adresa Str. ENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU Nr. 7, Ap. 2, Municipiul Petroșani, Jud. Hunedoara, 332014.
Nu. GHINISATI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. GHINISATI SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].