Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 95,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GHEMARK Grup SRL (CUI 17063550) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 4), înființată în 2004 și radiată în 2023. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 772.925 lei și un profit net de 736.396 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2012 | 2.911.530 lei |
| 2013 | 1.721.211 lei |
| 2014 | 2.621.897 lei |
| 2015 | 429.935 lei |
| 2016 | - |
| 2017 | 3.000 lei |
| 2018 | - |
| 2019 | - |
| 2020 | - |
| 2021 | 772.925 lei |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 772.925 | - | - | - | 3.000 | - | 429.935 | 2.621.897 | 1.721.211 | 2.911.530 |
| Profit net | 736.396 | -34.441 | -35.799 | -51.831 | -39.215 | -194.500 | 1 | 338.321 | -215.931 | 556.753 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | - | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | 560 | 4.237 | 4.398 | - | - | - | 83.414 | 113.943 | 147.621 |
| Active circulante | 920.426 | 49.038 | -33.216 | -21.620 | 11.260 | 19.443 | 380.596 | 2.079.941 | 1.833.134 | 4.073.569 |
| Stocuri | - | 9.866 | 9.866 | 9.866 | 9.866 | 9.866 | - | - | - | - |
| Creanțe | 920.401 | 32.147 | 620 | 620 | 620 | 620 | 32.617 | 1.809.005 | 1.793.060 | 4.067.452 |
| Datorii | 1.316.339 | 1.148.579 | 1.035.561 | 1.011.519 | 988.170 | 957.137 | 1.123.790 | 791.708 | 913.098 | 2.971.279 |
| Capitaluri proprii | -395.913 | -1.098.981 | -1.064.540 | -1.028.741 | -976.910 | -937.694 | -743.194 | -14.407 | -352.729 | -136.797 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 95,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 70% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
143% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. GHEMARK Grup SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.
Cifra de afaceri a GHEMARK Grup SRL în 2021 a fost de 772.925 lei.
În 2021, GHEMARK Grup SRL a înregistrat un profit net de 736.396 lei.
Conform bilanțului pe 2021, GHEMARK Grup SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2020).
Activitatea principală a GHEMARK Grup SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
GHEMARK Grup SRL avea sediul social la adresa Str. Mixandrei Nr. 5, București Sectorul 4, Jud. București, 70000.
Nu. GHEMARK Grup SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].