Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GEVAL COM STRADE S.R.L. (CUI 43291639) este o societate cu răspundere limitată activă din Comuna 1 Decembrie, județul Ilfov, înființată în 2020. Activitatea principală este Alte activități de curățenie (CAEN 8129).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,08 mil. lei (+971% față de 2024) și un profit net de 74.934 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2020 | - |
| 2021 | 2.557.256 lei |
| 2022 | 2.465.745 lei |
| 2023 | 2.272.101 lei |
| 2024 | 287.914 lei |
| 2025 | 3.082.839 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.082.839 | 287.914 | 2.272.101 | 2.465.745 | 2.557.256 | - |
| Profit net | 74.934 | 66.085 | 677.182 | 183.035 | 788.291 | -1.333 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 540.569 | 86.050 | 123.854 | 177.817 | 185.451 | - |
| Active circulante | 2.560.827 | 954.230 | 1.106.399 | 903.435 | 631.974 | 378 |
| Stocuri | 237.356 | 0 | 3.608 | 3.608 | 3.608 | 160 |
| Creanțe | 275.237 | 711.722 | 1.092.169 | 899.018 | 619.575 | 200 |
| Datorii | 2.933.293 | 113.778 | 369.836 | 111.059 | 30.267 | 1.511 |
| Capitaluri proprii | 168.103 | 926.502 | 860.417 | 970.193 | 787.158 | -1.133 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 87% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
95% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GEVAL COM STRADE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GEVAL COM STRADE S.R.L. în 2025 a fost de 3.082.839 lei (3,08 mil. lei), în creștere cu 971% față de 2024.
În 2025, GEVAL COM STRADE S.R.L. a înregistrat un profit net de 74.934 lei.
Activitatea principală a GEVAL COM STRADE S.R.L. este Alte activități de curățenie (CAEN 8129).
GEVAL COM STRADE S.R.L. are sediul social la adresa ARTIȘTILOR Nr. 70-72, Comuna 1 Decembrie, Jud. Ilfov, 77005.
Da. GEVAL COM STRADE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. GEVAL COM STRADE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].