ActivăSRL

GER CONSTRUCT SRL

Str. Martir Cernăianu, Bl. C27, Sc. A, Ap. 2, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300361

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
29194096
Reg. Com.
J35/2209/2011
Înființată
6 octombrie 2011
Vechime
15 ani
Cifra de afaceri 2024
200 lei
Profit net 2024
-9 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.10.2011

Rezumat

Pe scurt

GER CONSTRUCT SRL (CUI 29194096) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2011. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 200 lei (+0% față de 2023) și o pierdere netă de 9.021 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29194096
Nr. Reg. Com.
J35/2209/2011
EUID
ROONRC.J35/2209/2011
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
6 octombrie 2011
Vechime
15 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Martir Cernăianu, Bl. C27, Sc. A, Ap. 2, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300361

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ULIC••• RO••• P•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+0,0% față de 2023

200 RON

2023: 200 RON

020k40k60k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 58.944 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2017: 100 RONAnul 2018: 226 RONAnul 2019: 226 RONAnul 2020: 200 RONAnul 2021: 200 RONAnul 2022: 200 RONAnul 2023: 200 RONAnul 2024: 200 RON

Profit net 2024

-5469,6% față de 2023

-9.021 RON

2023: 168 RON

-10k-8k-5k-3k03k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 0 RONAnul 2016: -1.887 RONAnul 2017: -613 RONAnul 2018: 322 RONAnul 2019: -6.681 RONAnul 2020: -936 RONAnul 2021: 9 RONAnul 2022: 194 RONAnul 2023: 168 RONAnul 2024: -9.021 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    200 lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    200 lei
    Profit net
    168 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    200 lei
    Profit net
    194 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    200 lei
    Profit net
    9 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    200 lei
    Profit net
    -936 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    226 lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    226 lei
    Profit net
    322 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    100 lei
    Profit net
    -613 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăSlab
-4.511%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Firma a pierdut 4.510,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,82Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante acoperă doar 82% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
123%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

123% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2015

    Schimbarea denumirii

    ULBRICKS SRL → GER CONSTRUCT SRL

  3. 2013

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2209/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GER CONSTRUCT SRL

Este GER CONSTRUCT SRL activă?

Da. GER CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GER CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a GER CONSTRUCT SRL în 2024 a fost de 200 lei, în creștere cu 0% față de 2023.

Ce profit a avut GER CONSTRUCT SRL în 2024?

În 2024, GER CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 9.021 lei.

Ce activitate are GER CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a GER CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul GER CONSTRUCT SRL?

GER CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Martir Cernăianu, Bl. C27, Sc. A, Ap. 2, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300361.

GER CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. GER CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

GER CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. GER CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GER CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].