Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GENI STYLE SRL (CUI 14214063) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2001. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 423.774 lei (-0,2% față de 2024) și un profit net de 50.796 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 149.269 lei |
| 2017 | 150.081 lei |
| 2018 | 199.727 lei |
| 2019 | 213.506 lei |
| 2020 | 135.943 lei |
| 2021 | 211.362 lei |
| 2022 | 282.720 lei |
| 2023 | 290.660 lei |
| 2024 | 424.420 lei |
| 2025 | 423.774 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 423.774 | 424.420 | 290.660 | 282.720 | 211.362 | 135.943 | 213.506 | 199.727 | 150.081 | 149.269 |
| Profit net | 50.796 | 106.077 | 72.368 | 51.566 | 21.390 | -17.428 | 5.702 | 7.179 | -26.531 | -16.887 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 1.979 | 519 | 519 | 519 | 519 | 519 | 519 | 1.979 | 1.979 | 519 |
| Active circulante | 1.130.674 | 1.129.467 | 1.291.392 | 1.139.906 | 976.651 | 844.706 | 700.547 | 634.569 | 591.611 | 499.006 |
| Stocuri | 1.110.147 | 1.118.740 | 1.284.317 | 1.130.271 | 980.570 | 834.527 | 692.108 | 583.826 | 576.542 | 488.521 |
| Creanțe | 3.332 | 4.792 | 3.256 | 4.553 | 5.719 | 5.624 | 1.635 | -239 | -74 | 3.336 |
| Datorii | 1.327.770 | 1.375.899 | 1.643.901 | 1.564.783 | 1.453.094 | 1.342.539 | 1.180.952 | 1.122.136 | 1.086.356 | 965.761 |
| Capitaluri proprii | -195.117 | -245.913 | -351.990 | -424.358 | -475.924 | -497.314 | -479.886 | -485.588 | -492.766 | -466.236 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 85% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
117% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GENI STYLE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GENI STYLE SRL în 2025 a fost de 423.774 lei, în scădere cu 0,2% față de 2024.
În 2025, GENI STYLE SRL a înregistrat un profit net de 50.796 lei.
Activitatea principală a GENI STYLE SRL este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).
GENI STYLE SRL are sediul social la adresa Str. Cozla Nr. 10, Bl. A11, Sc. 1, Et. P, Ap. 1, București Sectorul 3, Jud. București, 0.
Da. GENI STYLE SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. GENI STYLE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].