RadiatăSRL

GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L.

Str. Observatorului Nr. 21, Bl. T3, Et. 7, Ap. 48, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400500

CAEN 8552: Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

CUI
45368194
Reg. Com.
J12/6114/2021
Înființată
16 decembrie 2021
Vechime
4 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2023
404 mii lei
Profit net 2023
297 mii lei
Angajați 2023
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 13.02.2025

Rezumat

Pe scurt

GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 45368194) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021 și radiată în 2025. Activitatea principală era Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN 8552).

Ultimul bilanț, din 2023, arată o cifră de afaceri de 404.349 lei (+59% față de 2022) și un profit net de 297.297 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
45368194
Nr. Reg. Com.
J12/6114/2021
EUID
ROONRC.J12/6114/2021
Cod CAEN principal
8552 - Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
Data înființării
16 decembrie 2021
Vechime
4 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Observatorului Nr. 21, Bl. T3, Et. 7, Ap. 48, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400500

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CRAI••• STE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

+59,3% față de 2022

404.349 RON

2022: 253.820 RON

0200k400k600k20222023Anul 2022: 253.820 RONAnul 2023: 404.349 RON

Profit net 2023

+51,3% față de 2022

297.297 RON

2022: 196.500 RON

0100k200k300k20222023Anul 2022: 196.500 RONAnul 2023: 297.297 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    404 mii lei
    Profit net
    297 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    254 mii lei
    Profit net
    197 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăBun
74%Față de anul anterior: în scădere
20222023

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 73,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
54,01Față de anul anterior: în scădere
20222023

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 54,01 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
1,8%Față de anul anterior: în creștere
20222023

1,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. 2024

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2021 - 2021)
  1. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/6114/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L.

Este GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L. activă?

Nu. GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Care este cifra de afaceri a GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L.?

Cifra de afaceri a GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L. în 2023 a fost de 404.349 lei, în creștere cu 59% față de 2022.

Ce profit a avut GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L. în 2023?

În 2023, GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L. a înregistrat un profit net de 297.297 lei.

Câți angajați avea GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L.?

Conform bilanțului pe 2023, GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L. a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2022).

Ce activitate avea GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L.?

Activitatea principală a GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L. era Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN 8552).

Unde avea sediul GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L.?

GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L. avea sediul social la adresa Str. Observatorului Nr. 21, Bl. T3, Et. 7, Ap. 48, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400500.

GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].