Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GENERAL INSTAL COMP SRL (CUI 18756792) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgoviște, județul Dâmbovița, înființată în 2006. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7,66 mil. lei (+9% față de 2024) și un profit net de 777.253 lei, cu 37 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 2.515.724 lei |
| 2017 | 3.482.908 lei |
| 2018 | 3.878.293 lei |
| 2019 | 4.182.037 lei |
| 2020 | 3.976.440 lei |
| 2021 | 4.103.164 lei |
| 2022 | 4.108.439 lei |
| 2023 | 5.508.686 lei |
| 2024 | 7.024.619 lei |
| 2025 | 7.657.634 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.657.634 | 7.024.619 | 5.508.686 | 4.108.439 | 4.103.164 | 3.976.440 | 4.182.037 | 3.878.293 | 3.482.908 | 2.515.724 |
| Profit net | 777.253 | 735.171 | 651.291 | 215.596 | 46.719 | 90.989 | 87.740 | 219.613 | 25.742 | 123.832 |
| Număr mediu de angajați | 37 | 37 | 35 | 30 | 32 | 26 | 25 | 24 | 23 | 23 |
| Active imobilizate | 900.864 | 755.802 | 821.353 | 461.219 | 470.968 | 687.855 | 680.755 | 742.467 | 429.826 | 130.181 |
| Active circulante | 1.401.393 | 1.276.276 | 1.177.045 | 948.555 | 1.057.485 | 861.753 | 952.759 | 810.076 | 800.340 | 709.415 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Creanțe | 723.684 | 848.066 | 1.136.954 | 851.775 | 949.979 | 703.734 | 914.017 | 725.109 | 686.873 | 367.408 |
| Datorii | 1.479.804 | 1.251.706 | 1.718.910 | 1.781.577 | 1.390.612 | 1.242.907 | 1.280.961 | 1.287.730 | 1.204.224 | 715.564 |
| Capitaluri proprii | 822.453 | 780.372 | 279.488 | -371.803 | 137.841 | 306.701 | 352.553 | 264.813 | 25.942 | 124.032 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 95% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
64% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GENERAL INSTAL COMP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GENERAL INSTAL COMP SRL în 2025 a fost de 7.657.634 lei (7,66 mil. lei), în creștere cu 9% față de 2024.
În 2025, GENERAL INSTAL COMP SRL a înregistrat un profit net de 777.253 lei.
Activitatea principală a GENERAL INSTAL COMP SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
GENERAL INSTAL COMP SRL are sediul social la adresa Str. RADU POPESCU, Bl. 23, Sc. F, Et. 2, Ap. 9, Municipiul Târgoviște, Jud. Dâmbovița.
Da. GENERAL INSTAL COMP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GENERAL INSTAL COMP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].