Marjă netă
SlabFirma a pierdut 23 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GENERAL CONTACT SRL (CUI 6080327) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 1994. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 99.985 lei (-45% față de 2024) și o pierdere netă de 23.036 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 493.663 lei |
| 2017 | 564.241 lei |
| 2018 | 466.509 lei |
| 2019 | 456.220 lei |
| 2020 | 447.955 lei |
| 2021 | 488.505 lei |
| 2022 | 198.777 lei |
| 2023 | 373.774 lei |
| 2024 | 180.539 lei |
| 2025 | 99.985 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 99.985 | 180.539 | 373.774 | 198.777 | 488.505 | 447.955 | 456.220 | 466.509 | 564.241 | 493.663 |
| Profit net | -23.036 | 12.317 | 49.960 | -158.502 | 112.467 | 111.966 | 11.593 | 61.308 | 54.317 | 69.113 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 |
| Active imobilizate | 150.545 | 150.545 | 82.446 | 82.446 | 83.581 | 83.581 | 84.291 | 94.005 | 135.442 | 169.184 |
| Active circulante | 735.426 | 647.524 | 684.482 | 584.928 | 1.089.143 | 1.107.756 | 971.846 | 1.068.283 | 1.010.538 | 986.701 |
| Stocuri | 99.209 | 78.270 | 45.348 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37.572 | 0 | 2.067 |
| Creanțe | 617.287 | 548.543 | 571.101 | 508.272 | 863.903 | 865.863 | 796.331 | 815.091 | 791.896 | 723.778 |
| Datorii | 249.023 | 201.153 | 182.329 | 132.735 | 405.415 | 539.342 | 404.151 | 461.931 | 445.623 | 515.492 |
| Capitaluri proprii | 636.948 | 659.984 | 647.667 | 597.707 | 824.489 | 711.959 | 711.950 | 700.357 | 700.357 | 700.357 |
Firma a pierdut 23 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,95 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
28% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GENERAL CONTACT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GENERAL CONTACT SRL în 2025 a fost de 99.985 lei, în scădere cu 45% față de 2024.
În 2025, GENERAL CONTACT SRL a înregistrat o pierdere netă de 23.036 lei.
Activitatea principală a GENERAL CONTACT SRL este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
GENERAL CONTACT SRL are sediul social la adresa Cart. MICALACA, Bl. 362, Sc. A, Ap. 1, Municipiul Arad, Jud. Arad, 2900.
Da. GENERAL CONTACT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GENERAL CONTACT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].