RadiatăSRL

GENERAL CONSTRUCT

Str. Alexandru Vlahuţă Nr. 78, Sat Agigea Com. Agigea, Jud. Constanţa

CUI
1893388
Reg. Com.
J13/607/1990
Înființată
14 ianuarie 1992
Vechime
34 de ani, 9 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 07.09.2005

Rezumat

Pe scurt

GENERAL CONSTRUCT (CUI 1893388) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Agigea, județul Constanța, înființată în 1992 și radiată în 2005.

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
1893388
Nr. Reg. Com.
J13/607/1990
EUID
ROONRC.J13/607/1992
Data înființării
14 ianuarie 1992
Vechime
34 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Alexandru Vlahuţă Nr. 78, Sat Agigea Com. Agigea, Jud. Constanţa

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ANG••• GHEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2005

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 1993

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată cu nr. J13/607/1990.

  5. Nouă înmatriculare la Registrul Comerțului

    Nr. Reg. Com. J13/607/1992 (județul Constanța), denumirea GENERAL CONSTRUCT SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GENERAL CONSTRUCT

Este GENERAL CONSTRUCT activă?

Nu. GENERAL CONSTRUCT a fost radiată din Registrul Comerțului în 2005.

Unde avea sediul GENERAL CONSTRUCT?

GENERAL CONSTRUCT avea sediul social la adresa Str. Alexandru Vlahuță Nr. 78, Sat Agigea Com. Agigea, Jud. Constanța.

GENERAL CONSTRUCT are datorii la ANAF?

Nu. GENERAL CONSTRUCT nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GENERAL CONSTRUCT

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].