RadiatăSRL

GEND INTER COM SRL

Str. Făgetului Nr. 6, Mun. Buzău, Jud. Buzău, 120155

CAEN 4631: Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

CUI
5289610
Reg. Com.
J10/304/1994
Înființată
23 februarie 1994
Vechime
32 de ani, 7 luni
Profit net 2023
-15 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 29.05.2025

Rezumat

Pe scurt

GEND INTER COM SRL (CUI 5289610) a fost o societate cu răspundere limitată din Buzău, înființată în 1994 și radiată în 2025. Activitatea principală era Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN 4631).

Ultimul bilanț, din 2023, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 15.235 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
5289610
Nr. Reg. Com.
J10/304/1994
EUID
ROONRC.J10/304/1994
Cod CAEN principal
4631 - Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
Data înființării
23 februarie 1994
Vechime
32 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Făgetului Nr. 6, Mun. Buzău, Jud. Buzău, 120155

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • UNGURE••• CONSTAN••• GABR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

-

2022: 6.775 RON

0250k500k750k1 mil2014201520162017201820192020202120222023Anul 2014: 730.597 RONAnul 2015: 806.002 RONAnul 2016: 733.226 RONAnul 2017: 844.329 RONAnul 2018: 843.967 RONAnul 2019: 660.507 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 17.089 RONAnul 2022: 6.775 RONAnul 2023: 0 RON

Profit net 2023

-70,4% față de 2022

-15.235 RON

2022: -8.942 RON

-20k-15k-10k-5k05k2014201520162017201820192020202120222023Anul 2014: -11.466 RONAnul 2015: 4 RONAnul 2016: -11.226 RONAnul 2017: 863 RONAnul 2018: -10.505 RONAnul 2019: -14.647 RONAnul 2020: -1.962 RONAnul 2021: -5.086 RONAnul 2022: -8.942 RONAnul 2023: -15.235 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    661 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    844 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    844 mii lei
    Profit net
    863 lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    733 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    3
  • 2015

    Cifra de afaceri
    806 mii lei
    Profit net
    4 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    731 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăIndisponibil
—
201920212022

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,23Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

Activele circulante acoperă doar 23% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
292%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

292% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2024

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  6. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 1994 - 2012)
  1. 2012

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 1996

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Buzău cu nr. J10/304/1994.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GEND INTER COM SRL

Este GEND INTER COM SRL activă?

Nu. GEND INTER COM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Ce profit a avut GEND INTER COM SRL în 2023?

În 2023, GEND INTER COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 15.235 lei.

Ce activitate avea GEND INTER COM SRL?

Activitatea principală a GEND INTER COM SRL era Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN 4631).

Unde avea sediul GEND INTER COM SRL?

GEND INTER COM SRL avea sediul social la adresa Str. Făgetului Nr. 6, Mun. Buzău, Jud. Buzău, 120155.

GEND INTER COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. GEND INTER COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GEND INTER COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].