ActivăSRL

GENCO INVESTMENTS SRL

Str. Caisului Nr. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 6820: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CUI
34046819
Reg. Com.
J12/277/2015
Înființată
2 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
79 mii lei
Profit net 2025
64 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.02.2015

Rezumat

Pe scurt

GENCO INVESTMENTS SRL (CUI 34046819) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 78.560 lei (+1,2% față de 2024) și un profit net de 63.536 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34046819
Nr. Reg. Com.
J12/277/2015
EUID
ROONRC.J12/277/2015
Cod CAEN principal
6820 - închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Data înființării
2 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Caisului Nr. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CRĂCIU••• BOG••• LUC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,2% față de 2024

78.560 RON

2024: 77.603 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 47.117 RONAnul 2017: 60.095 RONAnul 2018: 56.840 RONAnul 2019: 57.576 RONAnul 2020: 63.606 RONAnul 2021: 64.238 RONAnul 2022: 54.982 RONAnul 2023: 70.574 RONAnul 2024: 77.603 RONAnul 2025: 78.560 RON

Profit net 2025

+56,1% față de 2024

63.536 RON

2024: 40.700 RON

-20k020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 38.401 RONAnul 2017: -14.381 RONAnul 2018: 17.759 RONAnul 2019: 53.496 RONAnul 2020: 31.528 RONAnul 2021: 17.770 RONAnul 2022: 391 RONAnul 2023: 33.427 RONAnul 2024: 40.700 RONAnul 2025: 63.536 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    391 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
81%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 80,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,76Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,76 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
46%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

46% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/277/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GENCO INVESTMENTS SRL

Este GENCO INVESTMENTS SRL activă?

Da. GENCO INVESTMENTS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GENCO INVESTMENTS SRL?

Cifra de afaceri a GENCO INVESTMENTS SRL în 2025 a fost de 78.560 lei, în creștere cu 1,2% față de 2024.

Ce profit a avut GENCO INVESTMENTS SRL în 2025?

În 2025, GENCO INVESTMENTS SRL a înregistrat un profit net de 63.536 lei.

Ce activitate are GENCO INVESTMENTS SRL?

Activitatea principală a GENCO INVESTMENTS SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Unde are sediul GENCO INVESTMENTS SRL?

GENCO INVESTMENTS SRL are sediul social la adresa Str. Caisului Nr. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

GENCO INVESTMENTS SRL este plătitoare de TVA?

Da. GENCO INVESTMENTS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

GENCO INVESTMENTS SRL are datorii la ANAF?

Nu. GENCO INVESTMENTS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GENCO INVESTMENTS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].