RadiatăSRL

GEMIX SRL

Str. SOVEJA Nr. 110, Bl. 36A, Ap. 15, Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, 8700

CUI
7277980
Reg. Com.
J13/1217/1995
Înființată
20 aprilie 1995
Vechime
31 de ani, 6 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 07.09.2005

Rezumat

Pe scurt

GEMIX SRL (CUI 7277980) a fost o societate cu răspundere limitată din Constanța, înființată în 1995 și radiată în 2005.

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7277980
Nr. Reg. Com.
J13/1217/1995
EUID
ROONRC.J13/1217/1995
Data înființării
20 aprilie 1995
Vechime
31 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. SOVEJA Nr. 110, Bl. 36A, Ap. 15, Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, 8700

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CISMILE••• MIHA•••
  • CO••• GHEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2005

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 1998

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1995

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/1217/1995.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GEMIX SRL

Este GEMIX SRL activă?

Nu. GEMIX SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2005.

Unde avea sediul GEMIX SRL?

GEMIX SRL avea sediul social la adresa Str. SOVEJA Nr. 110, Bl. 36A, Ap. 15, Municipiul Constanța, Jud. Constanța, 8700.

GEMIX SRL are datorii la ANAF?

Nu. GEMIX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GEMIX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].