Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GEDACO AGRI PROCESSING S.R.L. (CUI 37888218) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Valea lui Dan, Comuna Valea Lungă, județul Dâmbovița, înființată în 2017. Activitatea principală este Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN 1072).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,06 mil. lei (-5,5% față de 2024) și un profit net de 333.790 lei, cu 8 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 199.415 lei |
| 2018 | 810.064 lei |
| 2019 | 1.753.069 lei |
| 2020 | 2.489.814 lei |
| 2021 | 1.466.746 lei |
| 2022 | 2.456.487 lei |
| 2023 | 2.565.979 lei |
| 2024 | 3.234.735 lei |
| 2025 | 3.055.294 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.055.294 | 3.234.735 | 2.565.979 | 2.456.487 | 1.466.746 | 2.489.814 | 1.753.069 | 810.064 | 199.415 |
| Profit net | 333.790 | 404.051 | 219.567 | 252.032 | 129.044 | 159.328 | 196.343 | 24.435 | 15.542 |
| Număr mediu de angajați | 8 | 9 | 9 | 7 | 9 | 14 | 13 | 16 | 11 |
| Active imobilizate | 898.645 | 795.784 | 724.108 | 272.055 | 207.868 | 171.004 | 188.114 | 243.821 | 105.443 |
| Active circulante | 777.283 | 403.030 | 435.417 | 753.302 | 703.527 | 650.613 | 279.980 | 104.800 | 143.782 |
| Stocuri | 39.136 | 32.233 | 6.248 | 76.366 | 151.767 | 33.411 | 11.050 | 10.486 | 21.700 |
| Creanțe | 459.325 | 362.222 | 417.294 | 599.799 | 483.550 | 562.266 | 98.731 | 71.766 | 36.454 |
| Datorii | 1.029.344 | 531.554 | 906.660 | 683.064 | 300.546 | 317.596 | 100.092 | 145.883 | 233.483 |
| Capitaluri proprii | 346.994 | 636.822 | 232.771 | 265.236 | 510.483 | 380.346 | 221.018 | 24.675 | 15.742 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 76% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
61% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GEDACO AGRI PROCESSING S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GEDACO AGRI PROCESSING S.R.L. în 2025 a fost de 3.055.294 lei (3,06 mil. lei), în scădere cu 5,5% față de 2024.
În 2025, GEDACO AGRI PROCESSING S.R.L. a înregistrat un profit net de 333.790 lei.
Activitatea principală a GEDACO AGRI PROCESSING S.R.L. este Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN 1072).
GEDACO AGRI PROCESSING S.R.L. are sediul social la adresa DJ710 Nr. 27B, Sat Valea lui Dan, Comuna Valea Lungă, Jud. Dâmbovița.
Da. GEDACO AGRI PROCESSING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. GEDACO AGRI PROCESSING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].