Marjă netă
SlabFirma a pierdut 2.640,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GEALESS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41649464) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Telega, Comuna Telega, județul Prahova, înființată în 2019. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 2.000 lei (-99% față de 2023) și o pierdere netă de 52.804 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 15.500 lei |
| 2020 | 112.595 lei |
| 2021 | 259.096 lei |
| 2022 | 103.293 lei |
| 2023 | 288.665 lei |
| 2024 | 2.000 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.000 | 288.665 | 103.293 | 259.096 | 112.595 | 15.500 |
| Profit net | -52.804 | 192.939 | 17.821 | 91.328 | 23.941 | 13.280 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 4 | 2 | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 340.957 | 393.889 | 206.396 | 236.019 | 67.478 | 14.467 |
| Stocuri | 2.338 | 2.338 | 2.338 | 2.338 | - | - |
| Creanțe | 2.000 | 809 | - | - | - | - |
| Datorii | 54.251 | 54.379 | 59.825 | 107.269 | 30.057 | 987 |
| Capitaluri proprii | 286.706 | 339.510 | 146.571 | 128.750 | 37.421 | 13.480 |
Firma a pierdut 2.640,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,28 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
16% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GEALESS CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GEALESS CONSTRUCT S.R.L. în 2024 a fost de 2.000 lei, în scădere cu 99% față de 2023.
În 2024, GEALESS CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 52.804 lei.
Activitatea principală a GEALESS CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
GEALESS CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Colibași Nr. 312A, Sat Telega, Comuna Telega, Jud. Prahova, 107600.
Nu. GEALESS CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GEALESS CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].