ActivăSRL

GDC NICE CONSTRUCT S.R.L.

Str. Constantin Brâncuşi Nr. 186, Bl. Corp E, Sc. 1, Ap. 43, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
47762623
Reg. Com.
J12/1068/2023
Înființată
7 martie 2023
Vechime
3 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
871 mii lei
Profit net 2025
295 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.03.2023

Rezumat

Pe scurt

GDC NICE CONSTRUCT S.R.L. (CUI 47762623) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 871.167 lei (-53% față de 2024) și un profit net de 294.772 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
47762623
Nr. Reg. Com.
J12/1068/2023
EUID
ROONRC.J12/1068/2023
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
7 martie 2023
Vechime
3 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Constantin Brâncuşi Nr. 186, Bl. Corp E, Sc. 1, Ap. 43, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CORU••• RE••• DAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-52,7% față de 2024

871.167 RON

2024: 1.841.636 RON

01 mil2 mil202320242025Anul 2023: 328.178 RONAnul 2024: 1.841.636 RONAnul 2025: 871.167 RON

Profit net 2025

-34,2% față de 2024

294.772 RON

2024: 447.987 RON

0200k400k600k202320242025Anul 2023: 279.283 RONAnul 2024: 447.987 RONAnul 2025: 294.772 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    871 mii lei
    Profit net
    295 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    448 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    328 mii lei
    Profit net
    279 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
34%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 33,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,95Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,95 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
51%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

51% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1068/2023.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GDC NICE CONSTRUCT S.R.L.

Este GDC NICE CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. GDC NICE CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GDC NICE CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a GDC NICE CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 871.167 lei, în scădere cu 53% față de 2024.

Ce profit a avut GDC NICE CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, GDC NICE CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 294.772 lei.

Ce activitate are GDC NICE CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a GDC NICE CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul GDC NICE CONSTRUCT S.R.L.?

GDC NICE CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Constantin Brâncuși Nr. 186, Bl. Corp E, Sc. 1, Ap. 43, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

GDC NICE CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. GDC NICE CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

GDC NICE CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. GDC NICE CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GDC NICE CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].