ActivăSRL

GATALPIN S.R.L.

Str. IZVOR Nr. 587, Sat Pojorâta Com. Pojorâta, Jud. Suceava, 727440

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
731540
Reg. Com.
J33/563/1992
Înființată
6 aprilie 1992
Vechime
34 de ani, 6 luni
Profit net 2025
-8 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.11.1992

Rezumat

Pe scurt

GATALPIN S.R.L. (CUI 731540) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Pojorâta, județul Suceava, înființată în 1992. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 7.913 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
731540
Nr. Reg. Com.
J33/563/1992
EUID
ROONRC.J33/563/1992
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
6 aprilie 1992
Vechime
34 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. IZVOR Nr. 587, Sat Pojorâta Com. Pojorâta, Jud. Suceava, 727440

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FLORE••• GHEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

2024: 5.100 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 46.766 RONAnul 2017: 87.739 RONAnul 2018: 152.560 RONAnul 2019: 207.435 RONAnul 2020: 171.361 RONAnul 2021: 293.883 RONAnul 2022: 330.162 RONAnul 2023: 339.820 RONAnul 2024: 5.100 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+21,7% față de 2024

-7.913 RON

2024: -10.108 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -82.716 RONAnul 2017: -17.045 RONAnul 2018: 5.971 RONAnul 2019: 32.146 RONAnul 2020: -27.875 RONAnul 2021: 533 RONAnul 2022: 92.669 RONAnul 2023: 86.633 RONAnul 2024: -10.108 RONAnul 2025: -7.913 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    340 mii lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    330 mii lei
    Profit net
    93 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    294 mii lei
    Profit net
    533 lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    88 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    -83 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
2021202220232024

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,72Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,72 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
19%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/563/1992, sub denumirea GATALPIN SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GATALPIN S.R.L.

Este GATALPIN S.R.L. activă?

Da. GATALPIN S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut GATALPIN S.R.L. în 2025?

În 2025, GATALPIN S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 7.913 lei.

Ce activitate are GATALPIN S.R.L.?

Activitatea principală a GATALPIN S.R.L. este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul GATALPIN S.R.L.?

GATALPIN S.R.L. are sediul social la adresa Str. IZVOR Nr. 587, Sat Pojorâta Com. Pojorâta, Jud. Suceava, 727440.

GATALPIN S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. GATALPIN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

GATALPIN S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. GATALPIN S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GATALPIN S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].