Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GARSIM DEN SRL (CUI 20720677) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 2007. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,06 mil. lei (+22% față de 2024) și un profit net de 40.597 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 946.615 lei |
| 2017 | 1.234.089 lei |
| 2018 | 1.469.551 lei |
| 2019 | 1.785.728 lei |
| 2020 | 1.142.780 lei |
| 2021 | 1.221.851 lei |
| 2022 | 1.149.883 lei |
| 2023 | 1.021.417 lei |
| 2024 | 873.700 lei |
| 2025 | 1.064.920 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.064.920 | 873.700 | 1.021.417 | 1.149.883 | 1.221.851 | 1.142.780 | 1.785.728 | 1.469.551 | 1.234.089 | 946.615 |
| Profit net | 40.597 | -226.732 | 190.335 | 106.918 | 75.295 | 1.932 | 125.980 | 130.724 | 21.453 | 164.971 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 6 | 5 |
| Active imobilizate | 164.854 | 162.569 | 91.584 | 22.601 | 48.352 | 80.499 | 67.018 | 91.230 | 19.866 | 37.011 |
| Active circulante | 97.635 | 160.003 | 315.580 | 464.840 | 583.397 | 832.234 | 545.186 | 560.090 | 450.568 | 226.325 |
| Stocuri | 0 | - | 0 | 0 | 955 | 3.176 | 7.774 | 760 | 1.520 | - |
| Creanțe | 52.778 | 138.450 | 109.459 | 110.276 | 231.573 | 351.279 | 244.939 | 235.343 | 255.203 | 209.632 |
| Datorii | 347.424 | 448.076 | 215.601 | 379.295 | 555.254 | 909.601 | 485.024 | 441.685 | 372.414 | 187.688 |
| Capitaluri proprii | -84.935 | -125.532 | 191.535 | 108.118 | 76.495 | 3.132 | 127.180 | 209.635 | 98.911 | 77.458 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 28% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
132% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GARSIM DEN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GARSIM DEN SRL în 2025 a fost de 1.064.920 lei (1,06 mil. lei), în creștere cu 22% față de 2024.
În 2025, GARSIM DEN SRL a înregistrat un profit net de 40.597 lei.
Activitatea principală a GARSIM DEN SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
GARSIM DEN SRL are sediul social la adresa Str. LAURIAN A. Nr. 7, Municipiul Arad, Jud. Arad.
Da. GARSIM DEN SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. GARSIM DEN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].