Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GARO CONCEPT SRL (CUI 29140649) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 3), înființată în 2011 și radiată în 2021. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
Ultimul bilanț, din 2020, arată o cifră de afaceri de 81.934 lei (-18% față de 2019) și un profit net de 448 lei, cu 2 angajați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2011 | 0 lei |
| 2012 | 59.000 lei |
| 2013 | 81.950 lei |
| 2014 | 80.250 lei |
| 2015 | 117.611 lei |
| 2016 | 147.000 lei |
| 2017 | 174.600 lei |
| 2018 | 146.000 lei |
| 2019 | 100.000 lei |
| 2020 | 81.934 lei |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 81.934 | 100.000 | 146.000 | 174.600 | 147.000 | 117.611 | 80.250 | 81.950 | 59.000 | 0 |
| Profit net | 448 | 597 | 39.657 | 25.457 | 4.274 | 6 | 7.184 | -28.975 | 3.642 | -1.272 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 3 | 5 | 4 | - | 5 | 5 | - | 0 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 10.174 | 76.356 | 86.449 | 51.820 | 22.322 | 19.302 | 20.194 | 9.049 | 18.595 | 428 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | - | 354 | 618 | 542 | 542 | 542 | 542 | 2.850 | 14.900 | - |
| Datorii | 0 | 35.052 | 26.022 | 31.050 | 27.009 | 28.263 | 39.414 | 35.454 | 16.025 | 1.500 |
| Capitaluri proprii | 10.174 | 41.304 | 60.427 | 20.770 | -4.687 | -8.961 | -19.220 | -26.405 | 2.570 | -1.072 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. GARO CONCEPT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2021.
Cifra de afaceri a GARO CONCEPT SRL în 2020 a fost de 81.934 lei, în scădere cu 18% față de 2019.
În 2020, GARO CONCEPT SRL a înregistrat un profit net de 448 lei.
Conform bilanțului pe 2020, GARO CONCEPT SRL a avut în medie 2 angajați (față de 2 angajați în 2019).
Activitatea principală a GARO CONCEPT SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
GARO CONCEPT SRL avea sediul social la adresa Str. ZARZĂRILOR Nr. 15, CAM. 2, București Sectorul 3, Jud. București, 0.
Nu. GARO CONCEPT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].