Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GARANT SECURITY ALL SRL (CUI 28558997) este o societate cu răspundere limitată activă din Tulcea, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN 8001).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9,23 mil. lei (+2,4% față de 2024) și un profit net de 466.559 lei, cu 130 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 3.761.089 lei |
| 2017 | 4.883.494 lei |
| 2018 | 5.612.780 lei |
| 2019 | 6.210.785 lei |
| 2020 | 7.206.130 lei |
| 2021 | 7.031.852 lei |
| 2022 | 7.774.025 lei |
| 2023 | 8.422.669 lei |
| 2024 | 9.016.675 lei |
| 2025 | 9.229.618 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 9.229.618 | 9.016.675 | 8.422.669 | 7.774.025 | 7.031.852 | 7.206.130 | 6.210.785 | 5.612.780 | 4.883.494 | 3.761.089 |
| Profit net | 466.559 | 298.964 | 320.486 | 723.891 | 628.831 | 795.184 | 604.208 | 512.687 | 462.948 | 269.734 |
| Număr mediu de angajați | 130 | 130 | - | 145 | 25 | 47 | 57 | 71 | 100 | 108 |
| Active imobilizate | 1.011.460 | 698.898 | 775.004 | 698.614 | 715.911 | 382.948 | 549.841 | 629.086 | 403.552 | 326.819 |
| Active circulante | 2.429.419 | 2.554.826 | 2.715.930 | 1.991.875 | 1.666.083 | 1.699.292 | 1.521.267 | 1.169.201 | 1.457.518 | 1.023.232 |
| Stocuri | - | 1.499 | - | 1.116 | 45.809 | 41.472 | 38.933 | 14.415 | 14.415 | 10.267 |
| Creanțe | 2.358.815 | 2.512.970 | 3.025.446 | 2.112.774 | 1.641.563 | 1.748.576 | 1.299.523 | 1.143.952 | 939.702 | 939.520 |
| Datorii | 2.585.360 | 2.599.448 | 2.968.012 | 1.488.053 | 1.303.449 | 837.526 | 1.123.922 | 955.308 | 880.778 | 832.707 |
| Capitaluri proprii | 855.519 | 654.276 | 522.922 | 1.202.436 | 1.078.545 | 1.244.714 | 947.186 | 842.979 | 980.292 | 517.344 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 94% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
75% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GARANT SECURITY ALL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GARANT SECURITY ALL SRL în 2025 a fost de 9.229.618 lei (9,23 mil. lei), în creștere cu 2,4% față de 2024.
În 2025, GARANT SECURITY ALL SRL a înregistrat un profit net de 466.559 lei.
Activitatea principală a GARANT SECURITY ALL SRL este Activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN 8001).
GARANT SECURITY ALL SRL are sediul social la adresa COMBUSTIBILULUI Nr. 2, Et. I, camera nr. 6 si camera nr. 7, Municipiul Tulcea, Jud. Tulcea, 820220.
Da. GARANT SECURITY ALL SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. GARANT SECURITY ALL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].