ActivăSRL

GAMIN S.R.L.

Str. Decebal Nr. 5, Bl. A3, Sc. B, Et. 1, Ap. 18, Orş. Borşa, Jud. Maramureş, 435200

CAEN 5590: Alte servicii de cazare

CUI
18996701
Reg. Com.
J24/1378/2006
Înființată
6 septembrie 2006
Vechime
20 de ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2024
79 mii lei
Profit net 2024
7 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.09.2006

Rezumat

Pe scurt

GAMIN S.R.L. (CUI 18996701) este o societate cu răspundere limitată activă din Borșa, județul Maramureș, înființată în 2006. Activitatea principală este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 78.946 lei (-24% față de 2023) și un profit net de 6.758 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18996701
Nr. Reg. Com.
J24/1378/2006
EUID
ROONRC.J24/1378/2006
Cod CAEN principal
5590 - Alte servicii de cazare
Data înființării
6 septembrie 2006
Vechime
20 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Decebal Nr. 5, Bl. A3, Sc. B, Et. 1, Ap. 18, Orş. Borşa, Jud. Maramureş, 435200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MIH••• GAVR••• DAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-23,7% față de 2023

78.946 RON

2023: 103.517 RON

050k100k150k2014201520162017201920202021202220232024Anul 2014: 0 RONAnul 2015: 6.661 RONAnul 2016: 17.600 RONAnul 2017: 8.968 RONAnul 2019: 51.967 RONAnul 2020: 93.965 RONAnul 2021: 94.732 RONAnul 2022: 99.584 RONAnul 2023: 103.517 RONAnul 2024: 78.946 RON

Profit net 2024

+90,5% față de 2023

6.758 RON

2023: 3.547 RON

-20k020k40k60k2014201520162017201920202021202220232024Anul 2014: -5.194 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 1.161 RONAnul 2017: 1.337 RONAnul 2019: 21.111 RONAnul 2020: 46.512 RONAnul 2021: 36.358 RONAnul 2022: 8.988 RONAnul 2023: 3.547 RONAnul 2024: 6.758 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    100 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    95 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    94 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
8,6%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,56Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Activele circulante acoperă doar 56% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
30%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

30% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  6. 2013

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2006 - 2006)
  1. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/1378/2006, sub denumirea GAMIN SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GAMIN S.R.L.

Este GAMIN S.R.L. activă?

Da. GAMIN S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GAMIN S.R.L.?

Cifra de afaceri a GAMIN S.R.L. în 2024 a fost de 78.946 lei, în scădere cu 24% față de 2023.

Ce profit a avut GAMIN S.R.L. în 2024?

În 2024, GAMIN S.R.L. a înregistrat un profit net de 6.758 lei.

Ce activitate are GAMIN S.R.L.?

Activitatea principală a GAMIN S.R.L. este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).

Unde are sediul GAMIN S.R.L.?

GAMIN S.R.L. are sediul social la adresa Str. Decebal Nr. 5, Bl. A3, Sc. B, Et. 1, Ap. 18, Orș. Borșa, Jud. Maramureș, 435200.

GAMIN S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. GAMIN S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

GAMIN S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. GAMIN S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GAMIN S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].