ActivăSRL

GAMBI BIOPROD S.R.L.

SÎMBĂTA DE JOS Nr. 105, Sat Sâmbăta de Jos Com. Voila, Jud. Braşov, 507264

CAEN 1039: Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.

CUI
40017877
Reg. Com.
J08/2373/2018
Înființată
17 octombrie 2018
Vechime
7 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2024
289 mii lei
Profit net 2024
77 mii lei
Angajați 2024
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.10.2018

Rezumat

Pe scurt

GAMBI BIOPROD S.R.L. (CUI 40017877) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Sâmbăta de Jos, comuna Voila, județul Brașov, înființată în 2018. Activitatea principală este Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN 1039).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 288.536 lei (+7,5% față de 2023) și un profit net de 77.018 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40017877
Nr. Reg. Com.
J08/2373/2018
EUID
ROONRC.J8/2373/2018
Cod CAEN principal
1039 - Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
Data înființării
17 octombrie 2018
Vechime
7 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
SÎMBĂTA DE JOS Nr. 105, Sat Sâmbăta de Jos Com. Voila, Jud. Braşov, 507264

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GIU••• BOG••• P•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+7,5% față de 2023

288.536 RON

2023: 268.383 RON

0100k200k300k201920202021202220232024Anul 2019: 13.117 RONAnul 2020: 80.201 RONAnul 2021: 161.881 RONAnul 2022: 212.583 RONAnul 2023: 268.383 RONAnul 2024: 288.536 RON

Profit net 2024

+2236,7% față de 2023

77.018 RON

2023: 3.296 RON

020k40k60k80k201920202021202220232024Anul 2019: 5.746 RONAnul 2020: 49.604 RONAnul 2021: 12.557 RONAnul 2022: 4.937 RONAnul 2023: 3.296 RONAnul 2024: 77.018 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    289 mii lei
    Profit net
    77 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    268 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    213 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    162 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
27%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,61Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,61 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
60%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

60% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2373/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GAMBI BIOPROD S.R.L.

Este GAMBI BIOPROD S.R.L. activă?

Da. GAMBI BIOPROD S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GAMBI BIOPROD S.R.L.?

Cifra de afaceri a GAMBI BIOPROD S.R.L. în 2024 a fost de 288.536 lei, în creștere cu 7,5% față de 2023.

Ce profit a avut GAMBI BIOPROD S.R.L. în 2024?

În 2024, GAMBI BIOPROD S.R.L. a înregistrat un profit net de 77.018 lei.

Ce activitate are GAMBI BIOPROD S.R.L.?

Activitatea principală a GAMBI BIOPROD S.R.L. este Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN 1039).

Unde are sediul GAMBI BIOPROD S.R.L.?

GAMBI BIOPROD S.R.L. are sediul social la adresa SÎMBĂTA DE JOS Nr. 105, Sat Sâmbăta de Jos Com. Voila, Jud. Brașov, 507264.

GAMBI BIOPROD S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. GAMBI BIOPROD S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

GAMBI BIOPROD S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. GAMBI BIOPROD S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GAMBI BIOPROD S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].