Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GAMA SERV'95 SRL (CUI 6547040) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 5), înființată în 1994. Activitatea principală este Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN 4638).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8,76 mil. lei (-7,3% față de 2024) și un profit net de 1,28 mil. lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 4.666.419 lei |
| 2017 | 3.830.183 lei |
| 2018 | 4.088.798 lei |
| 2019 | 4.620.241 lei |
| 2020 | 5.565.554 lei |
| 2021 | 5.745.428 lei |
| 2022 | 6.220.800 lei |
| 2023 | 7.453.226 lei |
| 2024 | 9.450.511 lei |
| 2025 | 8.764.341 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.764.341 | 9.450.511 | 7.453.226 | 6.220.800 | 5.745.428 | 5.565.554 | 4.620.241 | 4.088.798 | 3.830.183 | 4.666.419 |
| Profit net | 1.283.254 | 1.256.847 | 1.040.850 | 751.157 | 633.595 | 715.216 | 358.951 | 176.301 | 130.232 | 264.219 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 6 | 7 | 8 | 8 |
| Active imobilizate | 197.761 | 260.243 | 185.086 | 220.903 | 206.262 | 101.049 | 101.169 | 107.495 | 111.252 | 136.925 |
| Active circulante | 2.266.585 | 3.406.424 | 2.895.676 | 2.457.870 | 2.065.811 | 1.714.887 | 1.572.688 | 1.566.286 | 1.180.132 | 1.686.117 |
| Stocuri | 863.514 | 1.359.518 | 852.330 | 775.320 | 558.992 | 468.621 | 321.936 | 501.366 | 341.200 | 390.022 |
| Creanțe | 1.191.195 | 1.242.931 | 1.357.808 | 1.359.838 | 1.367.082 | 982.062 | 1.146.599 | 844.005 | 766.726 | 915.262 |
| Datorii | 1.116.236 | 2.346.689 | 1.222.539 | 1.860.815 | 768.397 | 615.586 | 963.154 | 1.104.883 | 771.032 | 1.235.505 |
| Capitaluri proprii | 1.356.543 | 1.330.136 | 1.865.296 | 824.446 | 1.503.676 | 1.201.694 | 712.178 | 570.919 | 521.789 | 589.697 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,03 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
45% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GAMA SERV'95 SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GAMA SERV'95 SRL în 2025 a fost de 8.764.341 lei (8,76 mil. lei), în scădere cu 7,3% față de 2024.
În 2025, GAMA SERV'95 SRL a înregistrat un profit net de 1,28 mil. lei (1.283.254 lei).
Activitatea principală a GAMA SERV'95 SRL este Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN 4638).
GAMA SERV'95 SRL are sediul social la adresa Str. BOLDESTI Nr. 60, București Sectorul 5, Jud. București, 70000.
Da. GAMA SERV'95 SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GAMA SERV'95 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].