RadiatăSRL

GAMA CONT BUSINESS SRL-D

Str. Cotită Nr. 2, Ap. 4-5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400104

CAEN 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

CUI
31703108
Reg. Com.
J12/1745/2013
Înființată
28 mai 2013
Vechime
13 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
328 mii lei
Profit net 2025
50 mii lei
Angajați 2025
4

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 03.07.2026

Rezumat

Pe scurt

GAMA CONT BUSINESS SRL-D (CUI 31703108) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013 și radiată în 2026. Activitatea principală era Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Ultimul bilanț, din 2025, arată o cifră de afaceri de 328.000 lei (+11% față de 2024) și un profit net de 49.502 lei, cu 4 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31703108
Nr. Reg. Com.
J12/1745/2013
EUID
ROONRC.J12/1745/2013
Cod CAEN principal
6920 - Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Data înființării
28 mai 2013
Vechime
13 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Cotită Nr. 2, Ap. 4-5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400104

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BA••• AL••• DO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+10,5% față de 2024

328.000 RON

2024: 296.800 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 81.955 RONAnul 2017: 173.625 RONAnul 2018: 187.191 RONAnul 2019: 250.450 RONAnul 2020: 293.385 RONAnul 2021: 276.988 RONAnul 2022: 289.550 RONAnul 2023: 298.541 RONAnul 2024: 296.800 RONAnul 2025: 328.000 RON

Profit net 2025

-39,8% față de 2024

49.502 RON

2024: 82.241 RON

-50k050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -8.800 RONAnul 2017: 51.943 RONAnul 2018: 12.541 RONAnul 2019: 2.304 RONAnul 2020: 90.725 RONAnul 2021: 185.254 RONAnul 2022: 139.016 RONAnul 2023: 137.430 RONAnul 2024: 82.241 RONAnul 2025: 49.502 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    328 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    82 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    137 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    290 mii lei
    Profit net
    139 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    277 mii lei
    Profit net
    185 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    293 mii lei
    Profit net
    91 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    250 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    187 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
15%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,80Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,80 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
55%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

55% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2025

    Stare încheiată la ONRC: Pierdere calitate de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  6. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (5 evenimente în plus, 2013 - 2024)
  1. 2024

    Stare nouă la ONRC: Pierdere calitate de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  2. Stare încheiată la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2016, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  3. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2017

    Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2016, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  5. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1745/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GAMA CONT BUSINESS SRL-D

Este GAMA CONT BUSINESS SRL-D activă?

Nu. GAMA CONT BUSINESS SRL-D a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Care este cifra de afaceri a GAMA CONT BUSINESS SRL-D?

Cifra de afaceri a GAMA CONT BUSINESS SRL-D în 2025 a fost de 328.000 lei, în creștere cu 11% față de 2024.

Ce profit a avut GAMA CONT BUSINESS SRL-D în 2025?

În 2025, GAMA CONT BUSINESS SRL-D a înregistrat un profit net de 49.502 lei.

Câți angajați avea GAMA CONT BUSINESS SRL-D?

Conform bilanțului pe 2025, GAMA CONT BUSINESS SRL-D a avut în medie 4 angajați (față de 2 angajați în 2024).

Ce activitate avea GAMA CONT BUSINESS SRL-D?

Activitatea principală a GAMA CONT BUSINESS SRL-D era Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Unde avea sediul GAMA CONT BUSINESS SRL-D?

GAMA CONT BUSINESS SRL-D avea sediul social la adresa Str. Cotită Nr. 2, Ap. 4-5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400104.

GAMA CONT BUSINESS SRL-D are datorii la ANAF?

Nu. GAMA CONT BUSINESS SRL-D nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GAMA CONT BUSINESS SRL-D

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].