Marjă netă
SlabFirma a pierdut 30,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GAMA CONFEX COM SRL (CUI 17221685) este o societate cu răspundere limitată activă din Zalău, județul Sălaj, înființată în 2005. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 128.038 lei (-30% față de 2024) și o pierdere netă de 39.340 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 48.125 lei |
| 2017 | 70.850 lei |
| 2018 | 84.405 lei |
| 2019 | 95.556 lei |
| 2020 | 70.193 lei |
| 2021 | 84.219 lei |
| 2022 | 121.611 lei |
| 2023 | 152.896 lei |
| 2024 | 182.909 lei |
| 2025 | 128.038 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 128.038 | 182.909 | 152.896 | 121.611 | 84.219 | 70.193 | 95.556 | 84.405 | 70.850 | 48.125 |
| Profit net | -39.340 | -7.131 | -229 | -5.591 | 985 | -8.514 | 1.458 | 14.533 | 5.582 | -30.449 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | 136 | 953 | 1.770 | 2.587 | - |
| Active circulante | 54.796 | 97.086 | 107.039 | 39.536 | 42.992 | 34.298 | 19.455 | 12.124 | 17.080 | 24.210 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 14.443 | 17.747 | 5.935 | 7.949 | 12.359 | 20.773 | 13.961 | 9.229 | 12.599 | 12.600 |
| Datorii | 209.199 | 212.149 | 214.971 | 147.239 | 145.104 | 137.530 | 114.990 | 109.934 | 130.241 | 140.366 |
| Capitaluri proprii | -154.403 | -115.063 | -107.932 | -107.703 | -102.112 | -103.096 | -94.582 | -96.040 | -110.574 | -116.156 |
Firma a pierdut 30,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 26% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
382% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GAMA CONFEX COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GAMA CONFEX COM SRL în 2025 a fost de 128.038 lei, în scădere cu 30% față de 2024.
În 2025, GAMA CONFEX COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 39.340 lei.
Activitatea principală a GAMA CONFEX COM SRL este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
GAMA CONFEX COM SRL are sediul social la adresa MIHAI VITEAZU Nr. 83, Bl. MV 10, Sc. A, Et. 4, Ap. 17, Municipiul Zalău, Jud. Sălaj, 450135.
Nu. GAMA CONFEX COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GAMA CONFEX COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].