ActivăSRL

GALUNIV GFC SRL

Str. Corneliu Coposu Nr. 21, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400235

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
34895423
Reg. Com.
J2015002454120
Înființată
17 august 2015
Vechime
11 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
23 mii lei
Profit net 2025
7 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.08.2015

Rezumat

Pe scurt

GALUNIV GFC SRL (CUI 34895423) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 23.102 lei (+139% față de 2024) și un profit net de 7.058 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34895423
Nr. Reg. Com.
J2015002454120
EUID
ROONRC.J2015002454120
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
17 august 2015
Vechime
11 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Corneliu Coposu Nr. 21, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400235

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MURE••• KA••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+139,2% față de 2024

23.102 RON

2024: 9.657 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 73.350 RONAnul 2017: 57.591 RONAnul 2018: 42.133 RONAnul 2019: 56.729 RONAnul 2020: 29.078 RONAnul 2021: 9.878 RONAnul 2022: 16.291 RONAnul 2023: 20.234 RONAnul 2024: 9.657 RONAnul 2025: 23.102 RON

Profit net 2025

+52,6% față de 2024

7.058 RON

2024: 4.625 RON

-10k010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 26.024 RONAnul 2017: 18.297 RONAnul 2018: 10.381 RONAnul 2019: 28.137 RONAnul 2020: 1.608 RONAnul 2021: -4.330 RONAnul 2022: 10.080 RONAnul 2023: 12.152 RONAnul 2024: 4.625 RONAnul 2025: 7.058 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
31%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
8,35Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,35 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
11%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

11% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2454/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GALUNIV GFC SRL

Este GALUNIV GFC SRL activă?

Da. GALUNIV GFC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GALUNIV GFC SRL?

Cifra de afaceri a GALUNIV GFC SRL în 2025 a fost de 23.102 lei, în creștere cu 139% față de 2024.

Ce profit a avut GALUNIV GFC SRL în 2025?

În 2025, GALUNIV GFC SRL a înregistrat un profit net de 7.058 lei.

Ce activitate are GALUNIV GFC SRL?

Activitatea principală a GALUNIV GFC SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul GALUNIV GFC SRL?

GALUNIV GFC SRL are sediul social la adresa Str. Corneliu Coposu Nr. 21, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400235.

GALUNIV GFC SRL este plătitoare de TVA?

Nu. GALUNIV GFC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

GALUNIV GFC SRL are datorii la ANAF?

Nu. GALUNIV GFC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GALUNIV GFC SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].