Marjă netă
SlabFirma a pierdut 57 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GALOVI COM SRL (CUI 6138860) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Bilca, Comuna Bilca, județul Suceava, înființată în 1994. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 306.000 lei (+3,9% față de 2024) și o pierdere netă de 174.298 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 124.691 lei |
| 2017 | 174.922 lei |
| 2018 | 211.574 lei |
| 2019 | 253.312 lei |
| 2020 | 322.225 lei |
| 2021 | 210.319 lei |
| 2022 | 324.001 lei |
| 2023 | 223.889 lei |
| 2024 | 294.576 lei |
| 2025 | 306.000 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 306.000 | 294.576 | 223.889 | 324.001 | 210.319 | 322.225 | 253.312 | 211.574 | 174.922 | 124.691 |
| Profit net | -174.298 | -21.146 | 993 | 1.203 | 1.868 | 2.880 | 4.482 | 1.896 | 6.296 | 2.911 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 4 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3 | 7 | 5 |
| Active imobilizate | 0 | 192.010 | 188.039 | 183.790 | 165.882 | 165.882 | 148.962 | 148.962 | 144.786 | 222.805 |
| Active circulante | 125.018 | 86.626 | 117.938 | 139.806 | 123.071 | 213.595 | 99.717 | 83.952 | 75.552 | 27.335 |
| Stocuri | 60.180 | 64.279 | 83.798 | 70.447 | 57.349 | 66.073 | 58.910 | 60.585 | 46.686 | 11.725 |
| Creanțe | 3.581 | 6.090 | 10.766 | 6.033 | 0 | 2.243 | 7.274 | 7.220 | 11.151 | 7.723 |
| Datorii | 238.948 | 250.046 | 256.241 | 274.853 | 247.413 | 333.806 | 205.888 | 194.604 | 187.376 | 209.022 |
| Capitaluri proprii | -113.930 | 28.590 | 49.736 | 48.743 | 47.540 | 45.671 | 42.791 | 38.310 | 47.414 | 41.118 |
Firma a pierdut 57 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 52% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
191% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GALOVI COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GALOVI COM SRL în 2025 a fost de 306.000 lei, în creștere cu 3,9% față de 2024.
În 2025, GALOVI COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 174.298 lei.
Activitatea principală a GALOVI COM SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
GALOVI COM SRL are sediul social la adresa Com. BILCA Nr. 535, Sat Bilca, Comuna Bilca, Jud. Suceava, 5889.
Da. GALOVI COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GALOVI COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].