Marjă netă
SlabFirma a pierdut 23,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GALBINASU VET SRL (CUI 25019092) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 5), înființată în 2009. Activitatea principală este Activități veterinare (CAEN 7500).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 164.670 lei (-42% față de 2024) și o pierdere netă de 39.142 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 181.195 lei |
| 2016 | 215.523 lei |
| 2017 | 260.878 lei |
| 2019 | 285.350 lei |
| 2020 | 292.308 lei |
| 2021 | 251.908 lei |
| 2022 | 289.006 lei |
| 2023 | 294.221 lei |
| 2024 | 283.338 lei |
| 2025 | 164.670 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 164.670 | 283.338 | 294.221 | 289.006 | 251.908 | 292.308 | 285.350 | 260.878 | 215.523 | 181.195 |
| Profit net | -39.142 | -60.740 | 65.332 | 13.734 | 14.326 | 14.758 | -18.980 | 4.489 | -6.225 | 2 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | - |
| Active imobilizate | 371.837 | 379.212 | 385.007 | 392.630 | 401.368 | 410.208 | 420.159 | 258.555 | 264.086 | 13.944 |
| Active circulante | 90.166 | 138.613 | 133.455 | 81.461 | 67.077 | 88.764 | 54.364 | 53.883 | 37.003 | 34.384 |
| Stocuri | 56.686 | 72.877 | 118.386 | 72.549 | 62.740 | 51.586 | 25.083 | 48.750 | 30.789 | 30.228 |
| Creanțe | 55 | 27.122 | 12.417 | 33 | 1.002 | 28.178 | 8.639 | 2.276 | 3.452 | 2.635 |
| Datorii | 455.159 | 489.692 | 489.617 | 510.803 | 520.302 | 588.340 | 564.751 | 325.421 | 318.783 | 55.937 |
| Capitaluri proprii | 8.951 | 30.240 | 30.980 | -34.353 | -49.274 | -89.368 | -87.198 | -9.345 | -13.834 | -7.609 |
Firma a pierdut 23,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 20% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
98% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GALBINASU VET SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GALBINASU VET SRL în 2025 a fost de 164.670 lei, în scădere cu 42% față de 2024.
În 2025, GALBINASU VET SRL a înregistrat o pierdere netă de 39.142 lei.
Activitatea principală a GALBINASU VET SRL este Activități veterinare (CAEN 7500).
GALBINASU VET SRL are sediul social la adresa Calea FERENTARI Nr. 12, Bl. 123, Sc. 1, Et. 7, Ap. 36, București Sectorul 5, Jud. București, 51861.
Nu. GALBINASU VET SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GALBINASU VET SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].