ActivăSRL

GALATIS COM SRL

Str. Văii Nr. 1C, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Jud. Iaşi, 707317

CAEN 9531: Repararea și întreținerea autovehiculelor

CUI
10175948
Reg. Com.
J1998000080223
Înființată
29 ianuarie 1998
Vechime
28 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
235 mii lei
Profit net 2025
50 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.02.1998

Rezumat

Pe scurt

GALATIS COM SRL (CUI 10175948) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Valea Adâncă, comuna Miroslava, județul Iași, înființată în 1998. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 234.723 lei (+44% față de 2024) și un profit net de 50.030 lei, cu 3 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
10175948
Nr. Reg. Com.
J1998000080223
EUID
ROONRC.J1998000080223
Cod CAEN principal
9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor
Data înființării
29 ianuarie 1998
Vechime
28 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Văii Nr. 1C, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Jud. Iaşi, 707317

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CO••• CONSTAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+44,2% față de 2024

234.723 RON

2024: 162.755 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 77.222 RONAnul 2017: 87.230 RONAnul 2018: 156.115 RONAnul 2019: 188.432 RONAnul 2020: 97.369 RONAnul 2021: 108.373 RONAnul 2022: 112.210 RONAnul 2023: 130.995 RONAnul 2024: 162.755 RONAnul 2025: 234.723 RON

Profit net 2025

+409,9% față de 2024

50.030 RON

2024: -16.142 RON

-50k-25k025k50k75k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -3.558 RONAnul 2017: -20.464 RONAnul 2018: -21.119 RONAnul 2019: 32.160 RONAnul 2020: 2.458 RONAnul 2021: 862 RONAnul 2022: -4.700 RONAnul 2023: -30.267 RONAnul 2024: -16.142 RONAnul 2025: 50.030 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    235 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    163 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    131 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    108 mii lei
    Profit net
    862 lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    188 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
21%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 21,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,91Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 91% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
103%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

103% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1998

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/80/1998.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre GALATIS COM SRL

Este GALATIS COM SRL activă?

Da. GALATIS COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a GALATIS COM SRL?

Cifra de afaceri a GALATIS COM SRL în 2025 a fost de 234.723 lei, în creștere cu 44% față de 2024.

Ce profit a avut GALATIS COM SRL în 2025?

În 2025, GALATIS COM SRL a înregistrat un profit net de 50.030 lei.

Ce activitate are GALATIS COM SRL?

Activitatea principală a GALATIS COM SRL este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).

Unde are sediul GALATIS COM SRL?

GALATIS COM SRL are sediul social la adresa Str. Văii Nr. 1C, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Jud. Iași, 707317.

GALATIS COM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. GALATIS COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

GALATIS COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. GALATIS COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GALATIS COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].