Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 19,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
GABY PGA UTILAJE CONSTRUCT SRL (CUI 28671170) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2011. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,45 mil. lei (+12% față de 2024) și un profit net de 475.912 lei, cu 5 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 155.603 lei |
| 2017 | 92.917 lei |
| 2018 | 225.509 lei |
| 2019 | 395.030 lei |
| 2020 | 410.420 lei |
| 2021 | 583.550 lei |
| 2022 | 1.508.110 lei |
| 2023 | 1.403.805 lei |
| 2024 | 2.181.114 lei |
| 2025 | 2.453.309 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.453.309 | 2.181.114 | 1.403.805 | 1.508.110 | 583.550 | 410.420 | 395.030 | 225.509 | 92.917 | 155.603 |
| Profit net | 475.912 | 632.241 | 36.440 | 259.422 | 71.654 | -37.719 | 118.570 | 43.973 | 5.044 | -35.353 |
| Număr mediu de angajați | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Active imobilizate | 1.541.800 | 515.874 | 106.616 | 150.651 | 185.719 | 107.623 | 41.636 | 8.271 | 5.817 | 7.833 |
| Active circulante | 440.107 | 689.179 | 510.460 | 550.599 | 273.532 | 153.338 | 185.129 | 101.897 | 45.118 | 48.511 |
| Stocuri | 9.168 | 209.922 | 107.707 | 8.416 | 8.416 | 8.416 | 372 | - | - | - |
| Creanțe | 372.146 | 393.539 | 285.577 | 94.788 | 43.483 | 50.024 | 36.807 | 22.389 | 29.408 | 47.600 |
| Datorii | 1.305.833 | 392.180 | 186.443 | 307.066 | 324.480 | 197.844 | 25.929 | 27.902 | 12.641 | 23.094 |
| Capitaluri proprii | 676.074 | 812.873 | 430.633 | 394.192 | 134.771 | 63.117 | 200.836 | 82.266 | 38.294 | 33.250 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 19,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 34% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
66% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. GABY PGA UTILAJE CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a GABY PGA UTILAJE CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 2.453.309 lei (2,45 mil. lei), în creștere cu 12% față de 2024.
În 2025, GABY PGA UTILAJE CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 475.912 lei.
Activitatea principală a GABY PGA UTILAJE CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).
GABY PGA UTILAJE CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. TELEVIZIUNII Nr. 25A, București Sectorul 6, Jud. București.
Da. GABY PGA UTILAJE CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. GABY PGA UTILAJE CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].