GAB ECHIP SRL Radiată SRL

Înființată 22.11.2010
Calea BUCUREŞTI Nr. 103, Et. 2, camera 2, Municipiul Urziceni, Jud. Ialomiţa, 925300 1413, Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Prezentare

Pe scurt

GAB ECHIP SRL (CUI 27732733) a fost o societate cu răspundere limitată din Urziceni, județul Ialomița, înființată în 2010 și radiată în 2013. Activitatea principală era Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN 1413).

Ultimul bilanț, din 2011, arată o cifră de afaceri de 10,3 mil. lei (+30.214% față de 2010) și un profit net de 11.121 lei, cu 12 angajați.

Cifra de afaceri 2011
10,3 millei
+30.214,0%, față de 2010
Profit net 2011
11,1 miilei
+347,5%, față de 2010
Angajați 2011
12
Marjă netă
0,1%
Capital social
1.000lei
Vechime
15ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2010-2011
Cifra de afaceri
AnValoare
201034.017 lei
201110.311.912 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20112010
Cifra de afaceri10.311.91234.017
Profit net11.1212.485
Număr mediu de angajați12-
Active imobilizate343.6321.372.304
Active circulante14.047.9851.031.826
Stocuri2.226.189531.915
Creanțe11.895.500498.484
Datorii14.377.0112.400.645
Capitaluri proprii14.6063.485
Ultimul bilanț: 2011. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2011

Marjă netă

De urmărit
0,1% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,98 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante acoperă doar 98% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
100% Față de anul anterior: stabil

100% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 31.05.2013

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
27732733
Nr. Reg. Com.
J21/403/2010
EUID
ROONRC.J21/403/2010
Cod CAEN principal
1413, Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Data înființării
22 noiembrie 2010
Vechime
15 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
1.000 lei (bilanț 2011)
Adresă sediu
Calea BUCUREŞTI Nr. 103, Et. 2, camera 2, Municipiul Urziceni, Jud. Ialomiţa, 925300
Domiciliu fiscal
Cal. Bucureşti Nr. 103, camera 2, Mun. Urziceni, Jud. Ialomiţa, 925300

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

3
  • BĂ••• ALEXAN•••Administrator, România
  • A••• VICTO•••Reprezentant al persoanei juridice
  • ••• A••• VICTO•••Lichidator judiciar, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2013
  1. Radierea din Registrul Comerțului ANAF
  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2010
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/403/2010. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre GAB ECHIP SRL

Este GAB ECHIP SRL activă?

Nu. GAB ECHIP SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2013.

Care este cifra de afaceri a GAB ECHIP SRL?

Cifra de afaceri a GAB ECHIP SRL în 2011 a fost de 10.311.912 lei (10,3 mil. lei), în creștere cu 30.214% față de 2010.

Ce profit a avut GAB ECHIP SRL în 2011?

În 2011, GAB ECHIP SRL a înregistrat un profit net de 11.121 lei.

Câți angajați avea GAB ECHIP SRL?

Conform bilanțului pe 2011, GAB ECHIP SRL a avut în medie 12 angajați.

Ce activitate avea GAB ECHIP SRL?

Activitatea principală a GAB ECHIP SRL era Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN 1413).

Unde avea sediul GAB ECHIP SRL?

GAB ECHIP SRL avea sediul social la adresa Calea BUCUREȘTI Nr. 103, Et. 2, camera 2, Municipiul Urziceni, Jud. Ialomița, 925300.

GAB ECHIP SRL are datorii la ANAF?

Nu. GAB ECHIP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre GAB ECHIP SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].