ActivăSRL

G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL

Str. RAKOCZI FERENC Nr. 13, Ap. 6, Mun. Odorheiu Secuiesc, Jud. Harghita, 535600

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
29065342
Reg. Com.
J2011000403195
Înființată
2 septembrie 2011
Vechime
15 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
359 mii lei
Profit net 2025
170 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.09.2011

Rezumat

Pe scurt

G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL (CUI 29065342) este o societate cu răspundere limitată activă din Odorheiu Secuiesc, județul Harghita, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 358.535 lei (+61% față de 2024) și un profit net de 170.197 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29065342
Nr. Reg. Com.
J2011000403195
EUID
ROONRC.J2011000403195
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
2 septembrie 2011
Vechime
15 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. RAKOCZI FERENC Nr. 13, Ap. 6, Mun. Odorheiu Secuiesc, Jud. Harghita, 535600

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • GYÖ••• IST•••
  • GYŐ••• LÁS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+61,1% față de 2024

358.535 RON

2024: 222.575 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 100.791 RONAnul 2017: 117.871 RONAnul 2018: 168.507 RONAnul 2019: 241.187 RONAnul 2020: 270.230 RONAnul 2021: 207.551 RONAnul 2022: 231.756 RONAnul 2023: 235.408 RONAnul 2024: 222.575 RONAnul 2025: 358.535 RON

Profit net 2025

+1087,9% față de 2024

170.197 RON

2024: -17.229 RON

-50k050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 29.811 RONAnul 2017: 33.996 RONAnul 2018: 61.646 RONAnul 2019: 50.246 RONAnul 2020: 71.996 RONAnul 2021: 7.316 RONAnul 2022: 14.509 RONAnul 2023: 6.418 RONAnul 2024: -17.229 RONAnul 2025: 170.197 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    359 mii lei
    Profit net
    170 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    223 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    235 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    232 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    270 mii lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    241 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    118 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    101 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
47%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 47,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,57Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,57 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
61%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

61% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Stare încheiată la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2014, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  4. Schimbarea denumirii

    G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL-D → G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL

  5. Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2014, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  6. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2011 - 2011)
  1. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Harghita cu nr. J19/403/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL

Este G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL activă?

Da. G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL?

Cifra de afaceri a G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL în 2025 a fost de 358.535 lei, în creștere cu 61% față de 2024.

Ce profit a avut G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL în 2025?

În 2025, G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL a înregistrat un profit net de 170.197 lei.

Ce activitate are G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL?

Activitatea principală a G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL?

G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL are sediul social la adresa Str. RAKOCZI FERENC Nr. 13, Ap. 6, Mun. Odorheiu Secuiesc, Jud. Harghita, 535600.

G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL este plătitoare de TVA?

Da. G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL are datorii la ANAF?

Nu. G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre G-SYSTEMS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].