Marjă netă
SlabFirma a pierdut 58,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
G & G SOLUTIONS SRL (CUI 24685874) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2008. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 249.316 lei (-8,2% față de 2024) și o pierdere netă de 144.985 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 335.657 lei |
| 2017 | 131.806 lei |
| 2018 | 369.127 lei |
| 2019 | 109.316 lei |
| 2020 | 117.341 lei |
| 2021 | 156.488 lei |
| 2022 | 176.058 lei |
| 2023 | 100.346 lei |
| 2024 | 271.526 lei |
| 2025 | 249.316 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 249.316 | 271.526 | 100.346 | 176.058 | 156.488 | 117.341 | 109.316 | 369.127 | 131.806 | 335.657 |
| Profit net | -144.985 | -88.520 | 2.943 | 63.238 | 47.884 | 5.291 | -128.268 | 84.627 | -21.262 | 166.616 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 7 |
| Active imobilizate | 8.900 | 26.490 | 44.915 | 63.507 | 68.267 | 3.227 | 13.863 | 17.824 | - | - |
| Active circulante | 51.633 | 126.857 | 95.438 | 264.397 | 239.241 | 287.290 | 294.494 | 348.511 | 310.843 | 322.240 |
| Stocuri | 7.373 | 6.659 | 2.527 | - | - | - | - | - | 367 | 1.157 |
| Creanțe | 22.353 | 96.071 | 40.943 | 70.490 | 76.726 | 64.357 | 46.646 | 29.040 | 26.827 | 145.576 |
| Datorii | 370.448 | 318.278 | 216.764 | 407.297 | 450.140 | 481.033 | 504.163 | 433.873 | 463.008 | 453.143 |
| Capitaluri proprii | -309.915 | -164.931 | -76.411 | -79.393 | -142.632 | -190.516 | -195.806 | -67.538 | -152.165 | -130.903 |
Firma a pierdut 58,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 14% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
612% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (3 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. G & G SOLUTIONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a G & G SOLUTIONS SRL în 2025 a fost de 249.316 lei, în scădere cu 8,2% față de 2024.
În 2025, G & G SOLUTIONS SRL a înregistrat o pierdere netă de 144.985 lei.
Activitatea principală a G & G SOLUTIONS SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
G & G SOLUTIONS SRL are sediul social la adresa Samuil Micu-Klein Nr. 3, Ap. 14, Municipiul Oradea, Jud. Bihor, 410103.
Da. G & G SOLUTIONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. G & G SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].