ActivăSRL

G & E DENTA SRL

Str. MURESULUI Nr. 28, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8623: Activități de asistență stomatologică

CUI
18599051
Reg. Com.
J2006001386123
Înființată
18 aprilie 2006
Vechime
20 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
790 mii lei
Profit net 2025
61 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.04.2006

Rezumat

Pe scurt

G & E DENTA SRL (CUI 18599051) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2006. Activitatea principală este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 790.234 lei (+8% față de 2024) și un profit net de 61.334 lei, cu 4 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18599051
Nr. Reg. Com.
J2006001386123
EUID
ROONRC.J2006001386123
Cod CAEN principal
8623 - Activități de asistență stomatologică
Data înființării
18 aprilie 2006
Vechime
20 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. MURESULUI Nr. 28, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • GHIOL••• E••• IZABE•••
  • GHIOL••• P••• CORNE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+8,0% față de 2024

790.234 RON

2024: 731.709 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 175.030 RONAnul 2017: 207.550 RONAnul 2018: 438.680 RONAnul 2019: 362.432 RONAnul 2020: 437.860 RONAnul 2021: 432.880 RONAnul 2022: 404.605 RONAnul 2023: 596.786 RONAnul 2024: 731.709 RONAnul 2025: 790.234 RON

Profit net 2025

+18,2% față de 2024

61.334 RON

2024: 51.899 RON

-200k-100k0100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -15.934 RONAnul 2017: -3.883 RONAnul 2018: 51.864 RONAnul 2019: -75.551 RONAnul 2020: 48.986 RONAnul 2021: -59.698 RONAnul 2022: -185.657 RONAnul 2023: -19.877 RONAnul 2024: 51.899 RONAnul 2025: 61.334 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    790 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    732 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    597 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    405 mii lei
    Profit net
    -186 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    433 mii lei
    Profit net
    -60 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    438 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    362 mii lei
    Profit net
    -76 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    439 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    175 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
7,8%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,19Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 19% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
218%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

218% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    1 schimbare în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  5. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1386/2006.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre G & E DENTA SRL

Este G & E DENTA SRL activă?

Da. G & E DENTA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a G & E DENTA SRL?

Cifra de afaceri a G & E DENTA SRL în 2025 a fost de 790.234 lei, în creștere cu 8% față de 2024.

Ce profit a avut G & E DENTA SRL în 2025?

În 2025, G & E DENTA SRL a înregistrat un profit net de 61.334 lei.

Ce activitate are G & E DENTA SRL?

Activitatea principală a G & E DENTA SRL este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

Unde are sediul G & E DENTA SRL?

G & E DENTA SRL are sediul social la adresa Str. MURESULUI Nr. 28, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

G & E DENTA SRL este plătitoare de TVA?

Nu. G & E DENTA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

G & E DENTA SRL are datorii la ANAF?

Nu. G & E DENTA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre G & E DENTA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].