ActivăSRL

G & C MARKET CASTELI S.R.L.

Str. George Ranetti Nr. 5/A, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300482

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
7215694
Reg. Com.
J35/222/1995
Înființată
23 martie 1995
Vechime
31 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2020
10 mii lei
Profit net 2020
-20 mii lei
Angajați 2020
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • sediu expirat

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.04.1995

Rezumat

Pe scurt

G & C MARKET CASTELI S.R.L. (CUI 7215694) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 1995. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 9.500 lei (-58% față de 2019) și o pierdere netă de 19.607 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7215694
Nr. Reg. Com.
J35/222/1995
EUID
ROONRC.J35/222/1995
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
23 martie 1995
Vechime
31 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. George Ranetti Nr. 5/A, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300482

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BO••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2020, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2020

-58,4% față de 2019

9.500 RON

2019: 22.861 RON

020k40k60k2011201220132014201520162017201820192020Anul 2011: 19.262 RONAnul 2012: 19.891 RONAnul 2013: 44.047 RONAnul 2014: 11.935 RONAnul 2015: 19.116 RONAnul 2016: 54.793 RONAnul 2017: 28.690 RONAnul 2018: 46.426 RONAnul 2019: 22.861 RONAnul 2020: 9.500 RON

Profit net 2020

-12431,4% față de 2019

-19.607 RON

2019: 159 RON

-20k020k40k2011201220132014201520162017201820192020Anul 2011: -13.801 RONAnul 2012: -19.905 RONAnul 2013: 5.907 RONAnul 2014: -13.759 RONAnul 2015: 2 RONAnul 2016: 27.107 RONAnul 2017: 524 RONAnul 2018: 15.544 RONAnul 2019: 159 RONAnul 2020: -19.607 RON

Evoluție pe ani

  • 2020

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    159 lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    524 lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    2 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2013

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2012

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    3
  • 2011

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2020

Marjă netăSlab
-206%Față de anul anterior: în scădere
20162017201820192020

Firma a pierdut 206,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,33Față de anul anterior: în scădere
20162017201820192020

Activele circulante acoperă doar 33% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
111%Față de anul anterior: în creștere
20162017201820192020

111% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2009

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 1995

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/222/1995, sub denumirea G & C MARKET CASTELI SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre G & C MARKET CASTELI S.R.L.

Este G & C MARKET CASTELI S.R.L. activă?

Da. G & C MARKET CASTELI S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a G & C MARKET CASTELI S.R.L.?

Cifra de afaceri a G & C MARKET CASTELI S.R.L. în 2020 a fost de 9.500 lei, în scădere cu 58% față de 2019.

Ce profit a avut G & C MARKET CASTELI S.R.L. în 2020?

În 2020, G & C MARKET CASTELI S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 19.607 lei.

Ce activitate are G & C MARKET CASTELI S.R.L.?

Activitatea principală a G & C MARKET CASTELI S.R.L. este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul G & C MARKET CASTELI S.R.L.?

G & C MARKET CASTELI S.R.L. are sediul social la adresa Str. George Ranetti Nr. 5/A, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300482.

G & C MARKET CASTELI S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. G & C MARKET CASTELI S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

G & C MARKET CASTELI S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. G & C MARKET CASTELI S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre G & C MARKET CASTELI S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].