Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 42,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL (CUI 38242486) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Butea, Comuna Butea, județul Iași, înființată în 2017 și radiată în 2026. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
Ultimul bilanț, din 2025, arată o cifră de afaceri de 67.479 lei (-77% față de 2024) și un profit net de 28.862 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2020 | 213.850 lei |
| 2021 | 159.801 lei |
| 2022 | 198.902 lei |
| 2023 | 298.847 lei |
| 2024 | 295.000 lei |
| 2025 | 67.479 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 67.479 | 295.000 | 298.847 | 198.902 | 159.801 | 213.850 |
| Profit net | 28.862 | 183.495 | 171.161 | 97.179 | 34.790 | 171.717 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 32.367 | 189.455 | 190.419 | 111.836 | 67.158 | 183.299 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 32.168 | 179.307 | 172.653 | 94.800 | 3.916 | 36.080 |
| Datorii | 3.305 | 5.760 | 19.058 | 14.457 | 13.220 | 11.382 |
| Capitaluri proprii | 29.062 | 183.695 | 171.361 | 97.379 | 53.938 | 171.917 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 42,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 9,79 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
10% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.
Cifra de afaceri a G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 67.479 lei, în scădere cu 77% față de 2024.
În 2025, G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 28.862 lei.
Conform bilanțului pe 2025, G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2024).
Activitatea principală a G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa MIHAIL KOGĂLNICEANU Nr. 7, Sat Butea, Comuna Butea, Jud. Iași, 707065.
Nu. G & C BENEFIC CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].