ActivăSRL

FUM FOREST SINCA S.R.L.

ŞINCA NOUĂ Nr. 126, Sat Şinca Nouă Com. Şinca Nouă, Jud. Braşov

CAEN 220: Exploatarea forestieră

CUI
45976833
Reg. Com.
J2022001143087
Înființată
15 aprilie 2022
Vechime
4 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
870 mii lei
Profit net 2025
319 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.04.2022

Rezumat

Pe scurt

FUM FOREST SINCA S.R.L. (CUI 45976833) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Șinca Nouă, județul Brașov, înființată în 2022. Activitatea principală este Exploatarea forestieră (CAEN 0220).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 870.372 lei (+42% față de 2024) și un profit net de 318.992 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
45976833
Nr. Reg. Com.
J2022001143087
EUID
ROONRC.J2022001143087
Cod CAEN principal
220 - Exploatarea forestieră
Data înființării
15 aprilie 2022
Vechime
4 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
ŞINCA NOUĂ Nr. 126, Sat Şinca Nouă Com. Şinca Nouă, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TUNS••• GEO••• BOG•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+41,5% față de 2024

870.372 RON

2024: 615.044 RON

0250k500k750k1 mil2022202320242025Anul 2022: 34.644 RONAnul 2023: 643.206 RONAnul 2024: 615.044 RONAnul 2025: 870.372 RON

Profit net 2025

+14,4% față de 2024

318.992 RON

2024: 278.938 RON

0200k400k600k2022202320242025Anul 2022: 8.198 RONAnul 2023: 410.820 RONAnul 2024: 278.938 RONAnul 2025: 318.992 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    870 mii lei
    Profit net
    319 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    615 mii lei
    Profit net
    279 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    643 mii lei
    Profit net
    411 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
37%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,48Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,48 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
29%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

29% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1143/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FUM FOREST SINCA S.R.L.

Este FUM FOREST SINCA S.R.L. activă?

Da. FUM FOREST SINCA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FUM FOREST SINCA S.R.L.?

Cifra de afaceri a FUM FOREST SINCA S.R.L. în 2025 a fost de 870.372 lei, în creștere cu 42% față de 2024.

Ce profit a avut FUM FOREST SINCA S.R.L. în 2025?

În 2025, FUM FOREST SINCA S.R.L. a înregistrat un profit net de 318.992 lei.

Ce activitate are FUM FOREST SINCA S.R.L.?

Activitatea principală a FUM FOREST SINCA S.R.L. este Exploatarea forestieră (CAEN 0220).

Unde are sediul FUM FOREST SINCA S.R.L.?

FUM FOREST SINCA S.R.L. are sediul social la adresa ȘINCA NOUĂ Nr. 126, Sat Șinca Nouă Com. Șinca Nouă, Jud. Brașov.

FUM FOREST SINCA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. FUM FOREST SINCA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

FUM FOREST SINCA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. FUM FOREST SINCA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FUM FOREST SINCA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].