ActivăSRL

FRONTERA SRL

, Sat Cârligele Com. Cârligele, Jud. Vrancea

CAEN 1102: Fabricarea vinurilor din struguri

CUI
11630591
Reg. Com.
J1999000111397
Înființată
23 martie 1999
Vechime
27 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
109 mii lei
Profit net 2025
-613 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.04.1999

Rezumat

Pe scurt

FRONTERA SRL (CUI 11630591) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Cârligele, județul Vrancea, înființată în 1999. Activitatea principală este Fabricarea vinurilor din struguri (CAEN 1102).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 109.055 lei și o pierdere netă de 613 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
11630591
Nr. Reg. Com.
J1999000111397
EUID
ROONRC.J1999000111397
Cod CAEN principal
1102 - Fabricarea vinurilor din struguri
Data înființării
23 martie 1999
Vechime
27 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
, Sat Cârligele Com. Cârligele, Jud. Vrancea

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • Gurd••• Lu•••
  • OVCHINNI••• SER•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

109.055 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 37.170 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 109.055 RON

Profit net 2025

-613 RON

2024: 0 RON

-150k-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -102.906 RONAnul 2017: -14.950 RONAnul 2018: -15.040 RONAnul 2019: 35.628 RONAnul 2020: -933 RONAnul 2021: 67.067 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 52.226 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: -613 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    -613 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    67 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -933 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -103 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-0,6%

Firma a pierdut 0,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,00Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,00 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
52%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

52% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/111/1999.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FRONTERA SRL

Este FRONTERA SRL activă?

Da. FRONTERA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FRONTERA SRL?

Cifra de afaceri a FRONTERA SRL în 2025 a fost de 109.055 lei.

Ce profit a avut FRONTERA SRL în 2025?

În 2025, FRONTERA SRL a înregistrat o pierdere netă de 613 lei.

Ce activitate are FRONTERA SRL?

Activitatea principală a FRONTERA SRL este Fabricarea vinurilor din struguri (CAEN 1102).

Unde are sediul FRONTERA SRL?

FRONTERA SRL are sediul social la adresa , Sat Cârligele Com. Cârligele, Jud. Vrancea.

FRONTERA SRL este plătitoare de TVA?

Da. FRONTERA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

FRONTERA SRL are datorii la ANAF?

Nu. FRONTERA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FRONTERA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].