Marjă netă
SlabFirma a pierdut 17,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FRIOMAL-GROUP SRL (CUI 13561790) a fost o societate cu răspundere limitată din Constanța, înființată în 2000 și radiată în 2021. Activitatea principală era Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 173.768 lei (+63% față de 2018) și o pierdere netă de 31.108 lei, cu 2 angajați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2010 | 100.621 lei |
| 2011 | 74.402 lei |
| 2012 | 108.377 lei |
| 2013 | 136.885 lei |
| 2014 | 38.674 lei |
| 2015 | 184.314 lei |
| 2016 | 200.398 lei |
| 2017 | 146.629 lei |
| 2018 | 106.429 lei |
| 2019 | 173.768 lei |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 173.768 | 106.429 | 146.629 | 200.398 | 184.314 | 38.674 | 136.885 | 108.377 | 74.402 | 100.621 |
| Profit net | -31.108 | -49.971 | 1.232 | 26.794 | 4 | 127.052 | -61.261 | -57.824 | -38.087 | 3.000 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 3 | 3 | 3 | - | 4 | 5 | 6 | 4 | 1 |
| Active imobilizate | 5.382 | 5.382 | 5.572 | 6.334 | 55.465 | 89.944 | 90.663 | 88.882 | 90.115 | 86.929 |
| Active circulante | 0 | 39.846 | 61.812 | 38.426 | -443 | 12.955 | 4.545 | 36.482 | 52.602 | 39.892 |
| Stocuri | 0 | 37.005 | 41.341 | 17.807 | 3.126 | 5.094 | - | 23.120 | 41.963 | 35.675 |
| Creanțe | 0 | - | 19.916 | 13.045 | 5.116 | 4.909 | 3.492 | 10.300 | 9.554 | 3.837 |
| Datorii | 49.208 | 57.946 | 30.131 | 8.739 | 45.796 | 157.124 | 276.485 | 245.380 | 204.908 | 150.925 |
| Capitaluri proprii | -43.826 | -12.718 | 37.253 | 36.021 | 9.226 | -54.225 | -181.277 | -120.016 | -62.191 | -24.104 |
Firma a pierdut 17,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
914% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. FRIOMAL-GROUP SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2021.
Cifra de afaceri a FRIOMAL-GROUP SRL în 2019 a fost de 173.768 lei, în creștere cu 63% față de 2018.
În 2019, FRIOMAL-GROUP SRL a înregistrat o pierdere netă de 31.108 lei.
Conform bilanțului pe 2019, FRIOMAL-GROUP SRL a avut în medie 2 angajați (față de 3 angajați în 2018).
Activitatea principală a FRIOMAL-GROUP SRL era Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
FRIOMAL-GROUP SRL avea sediul social la adresa B-dul TOMIS Nr. 301, Bl. 4B, Sc. A, Et. 3, Ap. 15, Municipiul Constanța, Jud. Constanța, 8700.
Nu. FRIOMAL-GROUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].