RadiatăSRL

FREZIA COM S.R.L.

Str. GRIVITA, Bl. F2, Ap. 82, Mun. Târgu Jiu, Jud. Gorj

CAEN 5030: Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare

CUI
5761100
Reg. Com.
J18/515/1994
Înființată
20 aprilie 1994
Vechime
32 de ani, 6 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 01.09.2008

Rezumat

Pe scurt

FREZIA COM S.R.L. (CUI 5761100) a fost o societate cu răspundere limitată din Târgu Jiu, județul Gorj, înființată în 1994 și radiată în 2008. Activitatea principală era Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare (CAEN 5030).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
5761100
Nr. Reg. Com.
J18/515/1994
EUID
ROONRC.J18/515/1994
Cod CAEN principal
5030 - Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare
Data înființării
20 aprilie 1994
Vechime
32 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. GRIVITA, Bl. F2, Ap. 82, Mun. Târgu Jiu, Jud. Gorj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MÎNZ••• TA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2008

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Gorj cu nr. J18/515/1994, sub denumirea FREZIA COM SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FREZIA COM S.R.L.

Este FREZIA COM S.R.L. activă?

Nu. FREZIA COM S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2008.

Ce activitate avea FREZIA COM S.R.L.?

Activitatea principală a FREZIA COM S.R.L. era Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare (CAEN 5030).

Unde avea sediul FREZIA COM S.R.L.?

FREZIA COM S.R.L. avea sediul social la adresa Str. GRIVITA, Bl. F2, Ap. 82, Mun. Târgu Jiu, Jud. Gorj.

FREZIA COM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. FREZIA COM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FREZIA COM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].