FREDI SRL
VADUL CUMANILOR Nr. 123, Sat Comani, Oraş Drăgăneşti-Olt, Jud. Olt, 235401
CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- CUI
- 6377604
- Reg. Com.
- J1994001012281
- Înființată
- 31 octombrie 1994
- Vechime
- 31 de ani, 11 luni
- Cifra de afaceri 2025
- 2,0 mil. lei
- Profit net 2025
- 29 mii lei
- Angajați 2025
- 6
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Plătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.11.1994
Rezumat
Pe scurt
FREDI SRL (CUI 6377604) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Comani, Oraș Drăgănești-Olt, județul Olt, înființată în 1994. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2 mil. lei (-5,8% față de 2024) și un profit net de 28.565 lei, cu 6 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 6377604
- Nr. Reg. Com.
- J1994001012281
- EUID
- ROONRC.J1994001012281
- Cod CAEN principal
- 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- Data înființării
- 31 octombrie 1994
- Vechime
- 31 de ani, 11 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- VADUL CUMANILOR Nr. 123, Sat Comani, Oraş Drăgăneşti-Olt, Jud. Olt, 235401
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- GIO••• MAR•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
-5,8% față de 20242.000.391 RON
2024: 2.124.081 RON
Profit net 2025
-79,6% față de 202428.565 RON
2024: 140.348 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- 2,0 mil. lei
- Profit net
- 29 mii lei
- Angajați
- 6
2024
- Cifra de afaceri
- 2,1 mil. lei
- Profit net
- 140 mii lei
- Angajați
- 6
2023
- Cifra de afaceri
- 2,3 mil. lei
- Profit net
- 19 mii lei
- Angajați
- 6
2022
- Cifra de afaceri
- 2,2 mil. lei
- Profit net
- 89 mii lei
- Angajați
- 6
2021
- Cifra de afaceri
- 2,2 mil. lei
- Profit net
- 129 mii lei
- Angajați
- 7
2020
- Cifra de afaceri
- 2,5 mil. lei
- Profit net
- 11 mii lei
- Angajați
- 8
2019
- Cifra de afaceri
- 2,5 mil. lei
- Profit net
- 92 mii lei
- Angajați
- 7
2018
- Cifra de afaceri
- 2,2 mil. lei
- Profit net
- 12 mii lei
- Angajați
- 7
2017
- Cifra de afaceri
- 1,8 mil. lei
- Profit net
- -14 mii lei
- Angajați
- 7
2016
- Cifra de afaceri
- 4,2 mil. lei
- Profit net
- 425 mii lei
- Angajați
- 8
Analiză
Indicatori financiari 2025
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,4 lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,03 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2016
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
Cel mai mare profit net din istoric
- 1995
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1994
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Olt cu nr. J28/1012/1994.
În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre FREDI SRL
Este FREDI SRL activă?
Da. FREDI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a FREDI SRL?
Cifra de afaceri a FREDI SRL în 2025 a fost de 2.000.391 lei (2 mil. lei), în scădere cu 5,8% față de 2024.
Ce profit a avut FREDI SRL în 2025?
În 2025, FREDI SRL a înregistrat un profit net de 28.565 lei.
Ce activitate are FREDI SRL?
Activitatea principală a FREDI SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
Unde are sediul FREDI SRL?
FREDI SRL are sediul social la adresa VADUL CUMANILOR Nr. 123, Sat Comani, Oraș Drăgănești-Olt, Jud. Olt, 235401.
FREDI SRL este plătitoare de TVA?
Da. FREDI SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
FREDI SRL are datorii la ANAF?
Nu. FREDI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre FREDI SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].