ActivăSRL

FOUR SEASONS S.R.L.

Str. CAMINULUI Nr. F.N, Sat Vânători Com. Vânători, Jud. Mureş, 547635

CAEN 5610: Restaurante

CUI
21127385
Reg. Com.
J26/300/2007
Înființată
16 februarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
3 mii lei
Profit net 2025
-7 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.02.2007

Rezumat

Pe scurt

FOUR SEASONS S.R.L. (CUI 21127385) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Vânători, județul Mureș, înființată în 2007. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5610).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3.128 lei (-98% față de 2024) și o pierdere netă de 7.006 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21127385
Nr. Reg. Com.
J26/300/2007
EUID
ROONRC.J26/300/2007
Cod CAEN principal
5610 - Restaurante
Data înființării
16 februarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. CAMINULUI Nr. F.N, Sat Vânători Com. Vânători, Jud. Mureş, 547635

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • HEGE••• FER•••
  • HEGE••• IBO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-98,3% față de 2024

3.128 RON

2024: 180.555 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 492.491 RONAnul 2017: 569.453 RONAnul 2018: 600.875 RONAnul 2019: 586.998 RONAnul 2020: 232.664 RONAnul 2021: 287.312 RONAnul 2022: 241.999 RONAnul 2023: 291.395 RONAnul 2024: 180.555 RONAnul 2025: 3.128 RON

Profit net 2025

-11,9% față de 2024

-7.006 RON

2024: -6.259 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -24.560 RONAnul 2017: -19.739 RONAnul 2018: 20.952 RONAnul 2019: 17.016 RONAnul 2020: 430.239 RONAnul 2021: 27.801 RONAnul 2022: -17.398 RONAnul 2023: -9.998 RONAnul 2024: -6.259 RONAnul 2025: -7.006 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    181 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    291 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    242 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    287 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    233 mii lei
    Profit net
    430 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    587 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    601 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    9
  • 2017

    Cifra de afaceri
    569 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    9
  • 2016

    Cifra de afaceri
    492 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    9

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-224%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 224 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,55Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 55% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
127%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

127% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/300/2007, sub denumirea FOUR SEASONS SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FOUR SEASONS S.R.L.

Este FOUR SEASONS S.R.L. activă?

Da. FOUR SEASONS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FOUR SEASONS S.R.L.?

Cifra de afaceri a FOUR SEASONS S.R.L. în 2025 a fost de 3.128 lei, în scădere cu 98% față de 2024.

Ce profit a avut FOUR SEASONS S.R.L. în 2025?

În 2025, FOUR SEASONS S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 7.006 lei.

Ce activitate are FOUR SEASONS S.R.L.?

Activitatea principală a FOUR SEASONS S.R.L. este Restaurante (CAEN 5610).

Unde are sediul FOUR SEASONS S.R.L.?

FOUR SEASONS S.R.L. are sediul social la adresa Str. CAMINULUI Nr. F.N, Sat Vânători Com. Vânători, Jud. Mureș, 547635.

FOUR SEASONS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. FOUR SEASONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

FOUR SEASONS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. FOUR SEASONS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FOUR SEASONS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].