RadiatăSRL

FOUR ROOMS CLUB S.R.L.

Str. 1 Decembrie 1918 Nr. 42-44, Bl. 44, Sc. A, Ap. 15, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500152

CAEN 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management

CUI
42007292
Reg. Com.
J08/3595/2019
Înființată
10 decembrie 2019
Vechime
6 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2022
229 mii lei
Profit net 2022
109 mii lei
Angajați 2022
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 24.10.2023

Rezumat

Pe scurt

FOUR ROOMS CLUB S.R.L. (CUI 42007292) a fost o societate cu răspundere limitată din Brașov, înființată în 2019 și radiată în 2023. Activitatea principală era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 229.232 lei (-11% față de 2021) și un profit net de 109.225 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
42007292
Nr. Reg. Com.
J08/3595/2019
EUID
ROONRC.J8/3595/2019
Cod CAEN principal
7022 - Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
10 decembrie 2019
Vechime
6 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. 1 Decembrie 1918 Nr. 42-44, Bl. 44, Sc. A, Ap. 15, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500152

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GALE••• R••• AND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

-11,1% față de 2021

229.232 RON

2021: 257.826 RON

0100k200k300k2019202020212022Anul 2019: 68.118 RONAnul 2020: 232.845 RONAnul 2021: 257.826 RONAnul 2022: 229.232 RON

Profit net 2022

+28,0% față de 2021

109.225 RON

2021: 85.345 RON

050k100k150k2019202020212022Anul 2019: 11.260 RONAnul 2020: 74.837 RONAnul 2021: 85.345 RONAnul 2022: 109.225 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    229 mii lei
    Profit net
    109 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    258 mii lei
    Profit net
    85 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    233 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăBun
48%Față de anul anterior: în creștere
2019202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 47,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
94,66Față de anul anterior: în creștere
2019202020212022

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 94,66 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
1,1%Față de anul anterior: în scădere
2019202020212022

1,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. 2023

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2022

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2019 - 2019)
  1. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/3595/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FOUR ROOMS CLUB S.R.L.

Este FOUR ROOMS CLUB S.R.L. activă?

Nu. FOUR ROOMS CLUB S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Care este cifra de afaceri a FOUR ROOMS CLUB S.R.L.?

Cifra de afaceri a FOUR ROOMS CLUB S.R.L. în 2022 a fost de 229.232 lei, în scădere cu 11% față de 2021.

Ce profit a avut FOUR ROOMS CLUB S.R.L. în 2022?

În 2022, FOUR ROOMS CLUB S.R.L. a înregistrat un profit net de 109.225 lei.

Câți angajați avea FOUR ROOMS CLUB S.R.L.?

Conform bilanțului pe 2022, FOUR ROOMS CLUB S.R.L. a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2021).

Ce activitate avea FOUR ROOMS CLUB S.R.L.?

Activitatea principală a FOUR ROOMS CLUB S.R.L. era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde avea sediul FOUR ROOMS CLUB S.R.L.?

FOUR ROOMS CLUB S.R.L. avea sediul social la adresa Str. 1 Decembrie 1918 Nr. 42-44, Bl. 44, Sc. A, Ap. 15, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500152.

FOUR ROOMS CLUB S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. FOUR ROOMS CLUB S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FOUR ROOMS CLUB S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].