ActivăSRL

FOSTO CONSTRUCT SRL

Str. Gheorghe Doja Nr. 8, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400068

CAEN 4333: Lucrări de pardosire și placare a pereților

CUI
20943270
Reg. Com.
J12/500/2007
Înființată
1 februarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
29 mii lei
Profit net 2025
-49 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • sediu expirat

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.02.2007

Rezumat

Pe scurt

FOSTO CONSTRUCT SRL (CUI 20943270) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 29.035 lei (+8,1% față de 2024) și o pierdere netă de 48.736 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
20943270
Nr. Reg. Com.
J12/500/2007
EUID
ROONRC.J12/500/2007
Cod CAEN principal
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
Data înființării
1 februarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gheorghe Doja Nr. 8, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400068

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FOS••• IST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+8,1% față de 2024

29.035 RON

2024: 26.870 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 32.400 RONAnul 2018: 91.630 RONAnul 2019: 48.700 RONAnul 2020: 87.670 RONAnul 2021: 9.400 RONAnul 2022: 341.076 RONAnul 2023: 296.759 RONAnul 2024: 26.870 RONAnul 2025: 29.035 RON

Profit net 2025

+57,1% față de 2024

-48.736 RON

2024: -113.686 RON

-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -6.807 RONAnul 2017: 5.343 RONAnul 2018: 89.851 RONAnul 2019: 12.521 RONAnul 2020: 76.454 RONAnul 2021: -1.097 RONAnul 2022: 301.271 RONAnul 2023: 168.115 RONAnul 2024: -113.686 RONAnul 2025: -48.736 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    -49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    -114 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    168 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    341 mii lei
    Profit net
    301 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    88 mii lei
    Profit net
    76 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    90 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-168%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 167,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăIndisponibil
—
202120222023

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
-35%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

-35% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/500/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FOSTO CONSTRUCT SRL

Este FOSTO CONSTRUCT SRL activă?

Da. FOSTO CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FOSTO CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a FOSTO CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 29.035 lei, în creștere cu 8,1% față de 2024.

Ce profit a avut FOSTO CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, FOSTO CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 48.736 lei.

Ce activitate are FOSTO CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a FOSTO CONSTRUCT SRL este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

Unde are sediul FOSTO CONSTRUCT SRL?

FOSTO CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Gheorghe Doja Nr. 8, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400068.

FOSTO CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. FOSTO CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

FOSTO CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. FOSTO CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FOSTO CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].