ActivăSRL

FORTRESS TECH S.R.L.

Bld. 15 Noiembrie Nr. 78, Et. III, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 6310: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CUI
43056340
Reg. Com.
J2020001842081
Înființată
16 septembrie 2020
Vechime
6 ani
Cifra de afaceri 2025
833 mii lei
Profit net 2025
468 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.09.2020

Rezumat

Pe scurt

FORTRESS TECH S.R.L. (CUI 43056340) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2020. Activitatea principală este Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6310).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 833.173 lei (-18% față de 2024) și un profit net de 467.968 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43056340
Nr. Reg. Com.
J2020001842081
EUID
ROONRC.J2020001842081
Cod CAEN principal
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Data înființării
16 septembrie 2020
Vechime
6 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. 15 Noiembrie Nr. 78, Et. III, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NASTAS••• CHAR••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-17,6% față de 2024

833.173 RON

2024: 1.011.673 RON

01 mil2 mil202020212022202320242025Anul 2020: 230.202 RONAnul 2021: 1.184.545 RONAnul 2022: 1.593.497 RONAnul 2023: 1.352.078 RONAnul 2024: 1.011.673 RONAnul 2025: 833.173 RON

Profit net 2025

-34,3% față de 2024

467.968 RON

2024: 712.581 RON

0500k1 mil2 mil202020212022202320242025Anul 2020: 183.842 RONAnul 2021: 858.573 RONAnul 2022: 1.314.171 RONAnul 2023: 1.140.875 RONAnul 2024: 712.581 RONAnul 2025: 467.968 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    833 mii lei
    Profit net
    468 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    713 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    1,1 mil. lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    1,3 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    859 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    230 mii lei
    Profit net
    184 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
56%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 56,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,55Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,55 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
54%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

54% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Schimbarea denumirii

    DMATRIX NA SERVICES S.R.L. → FORTRESS TECH S.R.L.

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1842/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FORTRESS TECH S.R.L.

Este FORTRESS TECH S.R.L. activă?

Da. FORTRESS TECH S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FORTRESS TECH S.R.L.?

Cifra de afaceri a FORTRESS TECH S.R.L. în 2025 a fost de 833.173 lei, în scădere cu 18% față de 2024.

Ce profit a avut FORTRESS TECH S.R.L. în 2025?

În 2025, FORTRESS TECH S.R.L. a înregistrat un profit net de 467.968 lei.

Ce activitate are FORTRESS TECH S.R.L.?

Activitatea principală a FORTRESS TECH S.R.L. este Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6310).

Unde are sediul FORTRESS TECH S.R.L.?

FORTRESS TECH S.R.L. are sediul social la adresa Bld. 15 Noiembrie Nr. 78, Et. III, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

FORTRESS TECH S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. FORTRESS TECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

FORTRESS TECH S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. FORTRESS TECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FORTRESS TECH S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].